Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarnak emberek olyanokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak emberek olyanokkal ismerkedni akikkel egyértelműen nem egy kategóriában vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon durván hangzik a kérdés. Viszont én nem értem, hogy pl. egy 40+os szakmunkás mit akar tőlem 21 éves egyetemistától. Jó valószínűleg szexet. Viszont nekem ezzel az a főproblémám, hogy ezek az emberek soha nem értik meg a problémáimat, pl. hogy vizsgaidőszakban nem érek rá, mert nincs kedvem megbukni.

Másrészt engem nem érdekelnek idősebb férfiak, és ez eléggé egyértelmű a profilomon, mégis mindig ők próbálkoznak be.

A másik, hogy én pl. nem vagyok egy izompacsirta, inkább sportos/vékony kategóriába esek. Pont emiatt amikor látom, hogy valaki nagyon ki van gyúrva, akkor békén hagyom. Ezzel szemben engem a kövér faszik is megtalálnak.


Lényeg a lényeg, hogy nem értem, hogy az emberek, hogy nem vannak tisztában önmagukkal, és miért sértődnek meg ha elutasítom őket, amikor egyértelmű, hogy nem egy szinten vagyunk.



2020. jan. 6. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a sportos vékony alkat majdnem mindenkinek vonzó, en eleggé izmos vagyok és aktív viszont jól esik amikor a passzív twink alkat teszi meg az első lépést
2020. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy ő lát téged rondának és ezért gondolja megszán.
2020. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 lol, azért a nagy korkülönbségnél szerintem inkább a fiatalabb szokta megszánni az idősebbet (tudom, hogy én is meg fogok öregedni, de ahogy most is, szerintem később is a saját korosztályomból fogok ismerkedni)
2020. jan. 6. 13:31
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Az én Drága Feleségem 22 évvel fiatalabb nálam!

20 éve vagyunk együtt, két gyermekünk van.

Én Festő - mázoló vagyok, Ő Orvos.

És?

Tudtommal a munka sosem volt szégyen!

Az intellingenciát (mint látjuk is) nem papírban mérik...

2020. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van a kérdezőnek. Miért ismerkedjen nála jóval idősebbel, ha nem az jön be neki ? Aki pedig kövér negyvenes és ráír, az miért nem ért a "nem"-ből ?


Én sem ismerkednék fiatalokkal, főleg huszasokkal nem. Sok priviben szépen elmondtam fiataloknak, akik rám írtak, de ugyanúgy meg voltak sértődve, még ha nem is tudtam a végzettségét egyiknek sem. A "nem" -ből ők sem értettek.


Amúgy intelligens lehet egy baromfifeldolgozó is, és lehet kevésbé egy értelmiségi is.


Zárójelben megjegyzem, az egyetemisták többsége nagyon el van szállva magától, mint kinézetre, mint észbeli képességre,pedig nem kéne, mert ritka, hogy ennyi alapműveltség-hiányos fiatal van, és van, akinek több diplomája is van. Szomorú igazság.


Egy értelmiségi negyvenes aktív :)

2020. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Velem is ugyan ez van, fiatal vagyok és sportos (aktív), de elég durván nyomulnak rám a 40 felettiek/kövérek/korhatárból kiesőek. Ha meg normálisan megmondom nekik hogy nem egymást keressük akkor én vagyok a pofátlan.

18/f

2020. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

Édes szivem, ne mond, hogy az a 40+os szakmunkás, kövér manus nem tud neked annyit fizetni, hogy ne feküdj le vele! Nektek Nőknek a pénz számít. 0 energiabefektetéssel akarok milliomos pasit fogni magatoknak, aki mellett nem kell elmenni dolgozni, akinek nem kell főzni, mert Ti a kanalat, a villát és a kést sem tudjátok rendesen használni. Háztartást vezetni? Mosni, főzni, takarítani derogál. Olyan pasit akartok aki szponzorálja a kis shoppingolásotokat, a kozmetikust, a műkörmöst, a fodrászt, a szolit, a fitnesszt, a telcsit, a kocsit, meg mindent. Ezért kap néha egy kis szexet, ha szerencsés. Miért? Mert ez nektek ugyebár JÁR!

Aztán amikor a kiszemelt példány 8 év alatt tizenhetedszer sem Téged választ, akkor már kifutsz a korból, nem leszel versenyképes és nem is leszel sehol az életben. Akkor majd megjelensz a rosszlányokon, és be fogod érni a 40+os kövér pacákkal is csak fizessen!

2020. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

öhmmm.... ez a homoszexualitás kategória. de amúgy jól bemutatod mi a probléma a 40+-szal. rohadtul nem érdekel a pénzed, viszont azt hiszitek, hogy csak az számít.

hány olyan üzenetet kaptam már, hogy 30k-ért egy b*szás.....

2020. jan. 6. 16:27
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Mert az emberek tobbsegenek nincs egeszseges onkritikaja. Nem tudjak magukat elhelyezni. Nezz korul a vilagban.
2020. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem... Én is idős vagyok, de senkit nem zaklattam. Ha valaki fiatal megkeres ennek tudatában, miért utasítanám el? Sok-sok beszélgetés, levelezés kapcsán sok minden kiderül... Még az is, hogy lehet-e valami személyes kapcsolat, találkozás, de még ott sem kötelező egy intim kapcsolat, habár nem kizárt! 😉
2020. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!