Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkeresőn az ilyen nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az ilyen nők nincsenek egy kicsit elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

Rengetegen ( 5/10-es nők) kiírják, hogy "szia, hogy vagy stb" üzenetekre nem válaszolnak.


Akkor mégis hogy az anyjába kezdjen bele egy beszélgetésbe valaki? Mit várnak ezek, milyen üzeneteket? Egyből talpnyalást, hogy milyen szép vagy stb?



2019. júl. 23. 12:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%

Pl #4, #12


Akkor mit lehet irni első mondatnak ami nem sablon?


Én egy kretén vagyok, szóval várom a konkrét ötleteket , ne pedig a " jajj legyél már kreativ" vagy a " ja ha semmi nemmjut eszedbe akkor hagyjuk" dumát...

Konkrétumokat, irányt irjatok...már ha tudnátok...

2019. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

Sok nő pont azért hagyja abba egy idő után a társkeresőzést, mert rájönnek, hogy meglepően sok kapcsolatban élő férfi használja szexpartner keresésre.


Egy barátnőm pár hete találta meg egyik olyan informatikus kollégáját az egyik legismertebb társkeresőn, aki 10 éve él élettársi kapcsolatban, és van olyan barátnőm is, aki azok után hagyta ott a fenébe egy év után a társkerezősőzést, mert kétszer sikerült olyan férfiba belefutnia pár hónapon belül, aki a második-harmadik randin nyögte be, hogy házasságban / élettársi kapcsolatban él, csak valami hiányzik neki.


Ugyanez a barátnőm rengetegszer futott bele olyanba is, hogy valaki 8-10 évvel korábbi fotókkal van fent, amin még nincs akkora súlyfeleslege sem (kevesebb háj, több haj verzió a múltból, és amikor erre rákérdez a randin, akkor még ő lesz a felszínes, akinek ennyire fontos a külső.


Irtó gáz sztorikat mesélt az egész egy éves próbálkozásáról, van, amit nem is biztos, hogy elhinnék, ha a neten olvasnám ismeretlentől.


Nyilván férfiaknak is lehet hasonlóan rossz tapasztalata - csak én a helyzetemnél fogva a másik oldalról hallok több beszámolót.

2019. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Sokan nem tudnak beszélgetni sem, csak mozog a szájuk, de nem tudják miért.
2019. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Eleve nem jó az algoritmus sem, nem a sok match-csel rendelkezőket kellene még többhöz juttatni. Én mondjuk 10-ben maximalizálnám, hogy hány párod lehet, de nem tetszik törölj, és lehet új. Illetve kép, szöveg nélkül mégis miben reménykednek egyesek? Badoo régen írta a súlyt is, ha vki megadta, nem értem miért kellett törölni belőle. Magasság, testsúly kötelező kellene, hogy legyen, illetve a "jelölt" paraméterei.

Csak a lehúzásról szól a Tinder...

2019. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!