Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten, társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten, társkeresőn miért nincsenek ilyen nők?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, nagyon félénk, visszafogott, nem kezdeményező típus. Abszolút nem helyes.

Egy társaságban megismerkedett egy csinos lánnyal. A lány kezdeményezett, megfogta a kezét stb és azt mondta imádja hogy ilyen félénk, más fajta pasi....és össze is jöttek....

Én is próbálkozok, de interneten, ott abszolút ilyen típusú nők nincsenek..........


2018. ápr. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki megnyeri a lottóötöst, sokaknak viszont egy kettes sem jön össze évekig. Ilyen ez.
2018. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak, csak hamar lehalásszák őket.

Engem is netes társkeresőn halászott le a vőlegényem (mintha rólunk írtad volna, kivéve, hogy nem társaságban, hanem netes társkeresőn...)

2018. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
A valóságban sincsenek. A csaj csak hülyíti a haverodat.
2018. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Hát remélem nem, amúgy nagyon más típusú lány, igazi művész lélek, kicsit furi nekem mondjuk.
2018. ápr. 6. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

40-est hagyjad itt habzik a szája már órák óta, mert még kiverni sem tudja.

Nem tudom mennyi idős vagy, de nézz le pár művészkocsmába, közösségbe, ott vannak hasonlóak. Budapesten Dunát lehetne rekeszteni az ilyen helyekkel, anno volt a Müszi (amit amúgy utáltam), de sok hasonló van még.

2018. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejonnek az ilyen fiuk, csak ha kozeledek hozzajuk, szerintem megijednek tolem. Illetve nehez oket felszedni, mert vagy felnek egy kapcsolattol vagy van mar valami kiszemeltjuk es azt a gondolotatot dedelgetik.
2018. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!