Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkeresőn az ilyen nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn az ilyen nők nincsenek egy kicsit elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

Rengetegen ( 5/10-es nők) kiírják, hogy "szia, hogy vagy stb" üzenetekre nem válaszolnak.


Akkor mégis hogy az anyjába kezdjen bele egy beszélgetésbe valaki? Mit várnak ezek, milyen üzeneteket? Egyből talpnyalást, hogy milyen szép vagy stb?



2019. júl. 23. 12:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Én eleve utálom a bájcsevelyt. Emiatt ki is írok egy halom infót az adatlapra (mit sportolok, kedvenc film/sorozat/zene, hobbik stb) hogy legyen mivel kezdeményezni. Abból hogy kézilabdázom, most így belegondolva kb 10 féle képpen lehetne elkezdeni egy ertékes, élvezhető, nem "sziamizuhogyvagysehogy" típusú beszélgetést...

Meg amúgy nem is értem mit vártok az ilyenekre.

"Hogy vagy?" Ha azt mondom jól/nem jól akkor megkérdezi hogy mi az oka. Jól vagyok mert épp most keféltek cafrangosra? Nem vagyok jól mert épp most húztak ki belőlem egy katétert? NEM... "szia köszönöm jól, semmi különös oka nincs, jó a hangulatom"...na ez a baj. Erre a sablonos kérdésre csak sablonos választ lehet adni, ami nem vitte előbbre az ismerkedést.

A másik ilyen a "mit csinálsz?"... Épp wc-n ülök b#meg és te?...erre is csak azt lehet mondani hogy "pihenek/tanulok/semmit". Ez nem beszélgetés, ezzel nem ismerkedsz (amit amugy társkeresőn kéne), csak égeted magad.

Mielőtt jönne a savazás én is szoktam kezdeményezni nem csak a pasiknak kell. Ha látom hogy mondjuk régészetet tanul megkérdezem hogy miért válaszotta ezt a pályát. Ha látom hogy focizik megkérdezem mióta csinálja, milyen szinten, mi vele a célja, mi a posztja, ezzel kapcsolatosan akar-e továbbtanulni vagy inkább mást stb... nem olyan nehéz ez:)

A felfogásoddal pedig komoly baj van. MI AZ HOGY 10/5-ÖS NŐK??? Te normális vagy? Honnan veszed a bátorságot hogy így kategorizálgass embereket? Netán te ""10/10-es"" vagy? Imádom az ilyen maguktól elszállt pasikat, akik csak úgy lazán pontozgatnak nála jóval ertékesebb, intelligensebb embereket:)

2019. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire nincs fantáziátok akkor maradjatok a hülye sablon szövegnél de akkor nem kell csodálkozni h egyedül vagytok. Nem társkeresőzöm de facebookon is nagyon sok az ilyen nyomi . El sem olvasom már törlöm is :D

Uncsi szöveg, semmi egyediség, kb másol beilleszt szint :D

2019. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
11: Ja, mert a nők aztán nem pontoznak, meg kategorizálnak 😁😁
2019. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

11-es leírt mindent. Te kategorizálod a nőket ?? Aki egy társkeresőn a sziamizuhogyvagy szinten van és nem tud még ott sem felszedni egy nőt és itt háborog? Mert nem tudsz, különben nem itt reklamálnál, h ezekanőkmilyenek :D

Na menjél magadnak a pontozásoddal :D

2019. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

13.-nak

11 vagyok.

Ez nagyon nem az ember nemétől függ hogy milyen a felfogása. Azért próbáltam az "ember szót" is használni a válaszomban hogy ez átmenjen, de úgy tűnik nem sikerült.

Igen a férfiak és a NŐK KÖZÖTT IS VAN aki kategorizálgat, pontozgat embereket, külső alapján. Mint a kilós árut (zöldséget, gyümölcsöt, rizst stb) a boltban, hogy első vagy másodosztályú, csak itt skálán megy.

Arra akartam rávilágítani hogy a kedves kérdező ilyen pontozgatós felfogással nem fog értékes nőt taláni, hiszen ez arra megy hogy "hmm jó nő 10/8". Ha úgymond 10/8 tól felfele ismerkedik, vagyis onnantól vesz emberszámba egy nőt (en ezt olvastam ki a kérdésből), akkor 2 kimenetel van:

1.) ha a kérdező maga is "felső kategória", lehet hogy szóbaállnak vele az ilyen nők. De azok a külső ertékeken kívűl semmit nem tudnak beleadni a kapcsolatba; ha olyan felfogásúak mint a kérdező...

1.) Ha a kérdező nem annyira vonzó akkor az irreálisan nagy elvárásai miatt nem talál magának párt, és ahogy a kerdésben is láthattuk, elkezdi a nőket ekézni (mert ugye mindenről ők tehetnek)...

2019. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%

#10


Előfordulhat ott 1-2, de persze nem veszik olyan komolyan a dolgot mint a lúzerek.

2019. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Illetve ezek szerint egy 10/5ös nő sem áll vele szóba.
2019. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl soha nem kezdtem mizuval vagy hogyvaggyal, hanem bemutatkoztam röviden, na most, aki erre nem képes annyit írni, hogy szia, bocs, de ezért meg ezért nem tetszel vagy már találtam vkit, vagy nemtom, akármit az húzzon el a r@kba az ilyen helyekről. Így is kb 500 lányból 2-3 normális, a többi tényleg csak instakövetőket gyűjt vagy én nem is tudom. Felraknak csücsörítős, bemutatós meg piás képeket, és odaírják, hogy szeretik a vodkát, csak nevetni vagyok itt, úgyse match-elünk, meg ilyen xarságokat. Na, ezért nincs értelmük ezeknek az appoknak így. Alig van olyan, aki 2 értelmes mondatot le tud írni magáról.
2019. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
48%

Most látsz 3 képet egy lányról, semmi szöveg, semmi amiből lehetne következtetni arra, hogy mit szeret, tényleg miről lehet beszélgetést kezdeményezni akkor? Ezért ilyenkor csak bemutatkozom, kb leírom azt, ami az adatlapomon is van, hogy la annyit ő is írjon le magáról (2 mondat kb). De nem válaszol! ¿¿¿Most akkor mit kellett volna mondanom??? Hű de szíp vagyol, b@xhatnánk vmikor!?


Komolyan lányok mit vártok ilyenkor?

2019. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha minden "Szia, hogy vagy?" üzenetre válaszolnának, hogy "Szia, jól, köszönöm!", azzal mennyivel lennél előrébb?


Ha a nő kitöltött adatlapja és a képei alapján nem tudsz a Crl C-vel egy rakás nőnek elküldött sablonos szöveg helyett valami kicsit személyre szabottat írni, valamivel felkelteni a figyelmét és beszélgetést kezdeményezni, akkor ugyanúgy nem fogsz tudni azok után sem, hogy megírta, hogy hogy van éppen.


Én még sosem voltam fenn társkeresőn, de elég sok lelombozó tapasztalatot hallottam ismeretségi körben nőktől, ami után meg tudom érteni, hogy ilyen tucat, semmitmondó üzenetekre inkább nem válaszolnak (főleg, ha nem napi 1-2 érkezik), hanem azokra szánnak időt a nyilván nem korlátlanul rendelkezésre álló szabadidejükből, akik tudnak olyat írni vagy kérdezni, amivel felkeltik a figyelmüket, másrészt csak olyanokkal foglalkoznak, akiknek normálisan ki van töltve az adatlapja, és vették rá a fáradságot, hogy egy normális bemutatkozást leírjanak.

2019. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!