Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 28 évesen be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen be merjem vallani, hogy nem szexeltem még soha?

Figyelt kérdés
Sok ismerkedés és csalódás után most tényleg egész közel jutottam a szexhez. Eddig mindenben őszinte voltam hozzá, viszont sokszor érdeklődik a korábbi szexuális életemről. Nyilván 28 évesen nem lenne mindennapi válasz az, hogy nem volt. Szerintetek erről hazudjak?
2019. júl. 17. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem amikor először voltam egy lánnyal, tudta hogy szűz vagyok, de nem hitte el hogy valóban az voltam.

Azt mondta kifejezettem jó voltam.

2019. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valld be.
2019. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű ha szereted a lányt és érzed hogy szerelmes lehetsz belé akkor ne hazudj.

Ha csak sexre kell akkor hazudj.

2019. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok, bár nincs is kinek hazudni. Egyébként az a nő, akinek ez számít annyira, hogy emiatt utasít el valakit, az annyit is ér, magáról állít ki bizonyítványt.
2019. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!