Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélentő ha 22 évesen már 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélentő ha 22 évesen már 3 lánnyal szexeltem?

Figyelt kérdés
Azért gondolom annak, mert én mindig azt akartam hogy csak egy lány legyen az életében. De sajnos ez nem jött össze. És egyikőjükkel sem volt normális kapcsolatom, nem szerettük egymást:(
2019. júl. 16. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2019. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogilag nem. Erkölcsileg attól függ, kit kérdezel. Az emberek nagyobb része valószínűleg nem tartja elítélendőnek.
2019. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az attol fugg h hany evesek voltak, ha atlagban 12, akkor tutira az:)
2019. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az!
2019. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Még fiatal vagy, hogy bárki mellett elköteleződj. Amúgy meg annak az egynek, akit majd társként elképzelsz magad mellé az életben, neki is jobb lesz, ha lesz némi tapasztalatod szex terén.:)
2019. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerekként én is azt gondoltam,h csak egy Nő lesz az életemben,s hogy "milyenek" azok akik otthagyják a csajt...

Aztán dobott az első csajom.😂

Volt akit én. De kell a tapasztalat,h ne egy szar házasságban köss ki!!! ;)

2019. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyonnagyonnagyonnagyon.
2019. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!