Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondhatni, hogy kb egész nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni, hogy kb egész nap áll a péniszem, és hiába verem ki, vagy hiába szexeltem, amikor volt párom, nagyon hamar állt megint. Mitől lehet? Exem nagyon zavarta, sokszor engem is.

Figyelt kérdés

Tehát lényegében mindegy, hogy hogy vagyok kielégítve, ha nagyon hamar megint áll. Exemet nagyon zavarta, mert neki pár naponta elég lett volna, nekem meg nagyon gyakran amikor elmegyek, le se lankadt. Ugyan ez, amikor magamnak csinálom.

Volt szituáció, amikor 7-8 menet ment le mondhatni hogy egyhuzamban, és max 10-15 perc kellett hogy megint áljjon. És még mindig éreztem hogy menne.


Ez tényleg ekkora probléma? Ha igen mit lehet tenni ellene?


2019. jún. 30. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Panaszkodsz? Dicsekvésnek hat!

Pár év, és elmúlik, 40+ évesen meg majd bánkódsz...

2019. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ezt te csak szeretnéd.
2019. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Panaszként írtam, és kérdeztem, hogy ez ellen mit tudtok javasolni, mert zavar engem is sokszor.


De köszi az értelmes hozzászólásokat...

2019. jún. 30. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Szexuálpszihológus ő tud segíteni. Ilyen szexuális zavarokat kezelnek,és biztos nem te vagy az első ilyen a praxisában.
2019. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
7-8 menet egyhuzamban és még menne... Na most akkor azt meséld már el, mikor a sárkányban tűzkövet cseréltél...
2019. júl. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szedj be tobb kék bogyót
2019. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!