Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar, ha a barátnőtök előttetek más nemzetiségű pasikkal is szexelt? Be kell vallani az ilyet?

Figyelt kérdés

Volt fekete meg ázsiai partnerem is, azt hallottam sokak előítéletesek ilyen esetben, de nem értem mi ezzel a probléma.

20l


2019. júl. 10. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Illik bevallani.És majd a férfi eldönti akar e téged..
2019. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem zavarna, ami érdekes hogy sokan belemennek kapcsolatba szexbe más kultúrájúakkal aztán sajnos később meg nézegetnek.. A rokonságban is van egy fekete férfi, az elején normális volt mindenkihez, de mivel párunk a családban átlát rajta nem bír minket aztán mikor rászólunk hogy előttünk szépen beszéljen az asszonnyal akkor meg sápítozik.. Én is voltam fekete nővel de nem kellett volna és nem az etnikai hovatartozása miatt. A törölt választ adónak meg ajánlanám hogy először is tudjon különbséget tenni a faj és a fajta között. Azt remélem tanultad általánosban hogy az ember őse Afrikából indult.. És nem kívánok nyitát vitni de a kultúráltság és a műveltség senki számára nem tiltott..
2019. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Ja, Afrikából indult, pár ezer éve...

Azóta az emberiség továbbfejlődött, az ázsiaiak meg a fehérek, fejlett civilizációt és kultúrákat építettek ki, a feketék meg még mindig a tűz körül ugrálnak meg halomra mészárolják egymást ősi törzsi bullshitre hivatkozva (Ruanda), vagy a gettókban balhéznak... (remélem ezt nem törlik, mert most nem a rasszizmus beszél belőlem, hanem ezek a tények)

2019. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem afrikából indult! De ezt a masztlagot be kellett adni!
2019. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem kívánom nyújtani mint a rétest a dolgot, de azért pont Ruandát említed és egy évvel később biztosan tudod hogy mi történt Boszniában mondjuk Szrebrenyicánál.. És ők európaiak (fehérek) ha úgy jobban tetszik sőt testvérnépek és nem valami boldog tudatlan népség .. Ázsia akkor tök jó hely, mondjuk ha nem vesszük a vietnámi és a kambodzsai háborút sőt a kambodzsai népírtást (Gyilkos mezők) valóban igen is magas kultúrák, vagy ahogy Japán uralma alá hajtotta Ázsia nagy részét és gondolhatod hogy nem keztyűs kézzel bánt az alatvalókkal, még a sajátjaival sem. Bocsánat tényleg nem kívánom szét offolni a témát viszont egy pár év történelmet tanultam..
2019. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen, be kell vallani az ilyet és nem, nem jönnék össze vele. Miért? Mert így döntöttem és kész.


Egyébként nem értem a moderátorokat itt, az oké hogy a nácizós hülyegyerek hozzászólását törlik, de miért kell azokat is akik gyűlölködés nélkül leírják hogy mi lenne nekik a kizáró ok? Már a vélemény is tilos vagy mizu?

2019. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy látszik tilos!!
2019. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megmondom neked, nekem a fekete fiúkról a nagy méret jut eszembe, és az kattogna a fejembe, hogy akkor az átlagos méretemmel már nem is tudnálak (kellően) kielégíteni. Márpedig ez nekem fontos.


Ez pedig eléggé erős frusztrációt okozna - veled szemben.

2019. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Az attól függ, hogy milyennel. Ha fehér európaival, az nem lenne gond, de ha arabbal vagy négerrel szexelt volna, az már biztos meggondolandóvá tenné a kapcsolatot, mert ha ez az igényszintje, akkor nekem nem kellene.
2019. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezek a kérdések kamuk. Mert ha kérdezel tőle valamit üziben, nem ír vissza rá!
2019. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!