Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a bunkó, nagymen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a bunkó, nagymenő szemét, beképzelt pasik jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az ágyban is bunkók, nagyképűek. Akkor mitől is lennének jobbak?
2019. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pont hogy rosszabbak. Egyszer tiniként felszedtem egy ilyet. Azt sem tudta hol a csikló,meg a hüvely. 😂 Hál'Istennek utána már megjött az eszem. 26/L
2019. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Azoknak általában csak a szájuk a nagy és a teljesítményük nulla

2019. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
A pofájukkal kompenzálnak
2019. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
amennyire nővérem szavából kivettem legalábbis.
2019. júl. 4. 19:03
 16/22 anonim ***** válasza:
42%

22 szexuális viszonyom volt életemben (csak itt merem elmondani) És nem szoktam általánosítani, de most igazat kell hogy adjak. A tapasztalataim azt mutatják, hogy aki rámenősebb, nagymenő volt, azok jobbak voltak. Valahogy magabiztosabbak, tudják mit csinálnak, és aki beképzelt, általában kicsit jobban is adott magára.

Nem kérek privátot köszi.

2019. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez rohadt nagy f***ság, ha csak jól megdugatni akarod magad egy normális pasi is megtudja tenni, viszont egy bunkó stb nem fogja nézni neked mi esik jól, ellentétben egy normális pasival. Ugyan úgy vágynak erre a normális pasik mint a bunkók csak ők nem mennek úgy oda. 20/F
2019. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
mondjuk van az a mondás, hogy "amelyik kutya ugat az nem harap"
2019. júl. 4. 19:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem...
2019. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Persze, nem véletlenül választja az összes nő őket,

Mig a félénk srácokat egy se.

2019. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!