Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ilyen szemét a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szemét a pasi, hogy felizgat és utána otthagy?

Figyelt kérdés

Negyedik randink volt, még egy órát se tartott. Az elején sétáltunk egy parkban, utána leültünk egy padra és szenvedélyesen csókolóztunk. Nem volt otthon nálam senki és ezt ő jól tudta. Kérdezte, hogy nem szeretném, hogy menjünk hozzám? Mondtam neki, hogy nem tudom. Később is rákérdezett, igent mondtam.

Eljöttünk kocsival a házam elé, megálltunk, megkérdezte, hogy ha van óvszerem. Mondtam, hogy nincs, mondta, hogy neki sincs és kérdezte, hogy ha nem akarom nélküle. Mondtam, hogy inkább nem. És ezután mondta, hogy akkor inkább most ne. És hogy találkozunk holnap. Pedig 300 méterre lett volna egy üzlet


2019. jún. 24. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Két idétlen ember, nagyon töketlenek vagytok.

Ha már nincs akkor petting meg francia, 69.

2019. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
balfax volt :D
2019. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt szemét, csak egyszerűen ez az opció nem jutott ott és akkor eszébe :D
2019. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak megb.szni akart, es otthagyni. Ha tényleg kellettel volna neki akkor kocsival, de gyalog futva is elmentem volna gumiert ha már ilyen szerencsém lenne hogy találok valakit...
2019. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Jaj te szegény buta lány...ő egyáltalán nem akar randizgatni, sétálgatni, csokolozni. Egyszer felmegy hozzad, dugtok és csak akkor latod viszont ha jól csinaltad. Legalábbis én így kepzelem el ezt a helyzetet.
2019. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyanúgy felajanlhattad volna hogy menjetek el venni.
2019. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék:D
2019. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Világi gyászok vagytok. De legalább egy kölcsönös oráltól nem pállott volna ki a szátok. Vegyetek minimum 1 doboz négyévszakost legközelebb.
2019. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel először azt mondtad neki, hogy nem tudod, nyilván látta hogy nem komolyak a szándékaid. Ha megdugott volna, most az lenne a bajod hogy az akaratod ellenére megtörtént.
2019. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten eszetlenek vagytok. Az nem jutott az eszedbe h mondd h menjetek el venni óvszert? de a pasi sem erőlködött akkor nagyon.

Nem akar randizgatni, sétálgatni. Csak d*gni akar veled, és kész.


L

2019. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!