Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemét dolog begerjeszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog begerjeszteni egy pasit úgy hogy utána semmi nem fog történni? Vagy ti hogy reagálnátok fiúk?

Figyelt kérdés

Sztori a következő: Bejövök egy férfinak, aki több mint valószínű hogy ágyba akar vinni, mert komoly kapcsolat nem lehet közöttünk (az ok az most mindegy) de abba én is benne vagyok hogy összejárjunk néha. Néhányszor már találkoztunk, de még nem történt közöttünk semmi.

Viszont hétvégén egy eseményre vagyunk hivatalosak, ahol amúgy sem tölthetnénk együtt az éjszakát mert nekem el kell utaznom. És még nem is szeretném, kicsit kéretem inkább magam :D A tervem a következő: igényesebb buli lesz így csinibe megyek, és ha lesz olyan alkalom hogy kettesbe maradunk és senki nem lát, akkor hirtelen letámadom, elkezdem csókolgatni, odasimulok hozzá stb... tehát felizgatom de többet nem engedek neki hogy történjen (bár a körülmények sem engednék)

Csak attól félek hogy utána csalódott marad ha látja hogy én is begerjedtem meg ő is és nem történt semmi.

Tehát szerintetek érdemes így játszadozni, ettől jobban fog rám vágyni? vagy inkább csalódott lesz? És legközelebb ha ágyba visz ugyanúgy otthagy utána? Vagy ezzel el tudom érni hogy jobban kívánjon?


2016. nov. 5. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, szemét dolog, ha ilyen tudatosan, előre eltervezed.
2016. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Eléggé... Szerintem neked se esne jól ha elhúznák a mézes madzagot.. Nedves lennél mint állat már csak arra vágynál hogy be tegye.. De végül nem kapsz semmit hoppon maradnál.. 22 L
2016. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
szerintem az miatt megérné hogy akkor inkább te szorakozz vele mint hogy ő veled
2016. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

szemét dolog, de muszáj hogy megértse, mert a körülmények tényleg nem engedik, így van kifogásod is :D


szóval valószínűleg nem fog visszaütni a dolog, viszont jól feltüzeled a vágyait. :D

2016. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra vágysz, hogy ez a buli után még jobban vágyjon rád akkor amikor kettesben vagytok akkor búj ki a bugyidból, és add oda neki, hogy majd egy másik alkalommal vissza fogod kérni tőle.

Ebből tudni fogja, hogy lesz folytatása, és az is biztos, hogy acélkemény merevedése lesz.

Persze ehhez olyan ruha kell amiben gyorsan ki tudsz bújni a bugyiból...

25F Hajrá!

2016. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Erre még angol kifejezés is van, annyira komoly dolog. "Blue balls"-nak hívják. Rövid kis leírás róla:


[link]

2016. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csajom, akinek ez volt amániája, h felizgatott (pl. gatyán keresztül) aztán úgy hagyott. Egyébként izgató volt nagyon, és az első adandó alkalommal úgy megdöngettem ahogy kell.
2016. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó akkor hanyagolom a dolgot, megpróbálok csak simán szexi lenni :D

Úgyis közösségben leszünk szóval majd párszor megérintem de csak természetesen és annyi :D

2016. nov. 5. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Nőként a véleményem az, hogy szemét dolog felhúzni egy pasit, aztán kihátrálni a helyzetből. Már csak azért is, ha belegondolsz, neked fordítva mennyire esne jól.

DE! Az általad említett szituáció, csókolózás, odasimulás stb. szerintem simán belefér. Nem kell azonnal szexelni, vannak fokozatok...

2016. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Engem felbosszantana a dolog.

Egyik exem játszotta ezt velem az első 1 hónapban, már majdnem félre mentem, pedig soha nem csináltam ilyet. Haragudtam is rá egy darabig amiért felhúzott, és úgy hagyott...

2016. nov. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!