Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemét dolog begerjeszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog begerjeszteni egy pasit úgy hogy utána semmi nem fog történni? Vagy ti hogy reagálnátok fiúk?

Figyelt kérdés

Sztori a következő: Bejövök egy férfinak, aki több mint valószínű hogy ágyba akar vinni, mert komoly kapcsolat nem lehet közöttünk (az ok az most mindegy) de abba én is benne vagyok hogy összejárjunk néha. Néhányszor már találkoztunk, de még nem történt közöttünk semmi.

Viszont hétvégén egy eseményre vagyunk hivatalosak, ahol amúgy sem tölthetnénk együtt az éjszakát mert nekem el kell utaznom. És még nem is szeretném, kicsit kéretem inkább magam :D A tervem a következő: igényesebb buli lesz így csinibe megyek, és ha lesz olyan alkalom hogy kettesbe maradunk és senki nem lát, akkor hirtelen letámadom, elkezdem csókolgatni, odasimulok hozzá stb... tehát felizgatom de többet nem engedek neki hogy történjen (bár a körülmények sem engednék)

Csak attól félek hogy utána csalódott marad ha látja hogy én is begerjedtem meg ő is és nem történt semmi.

Tehát szerintetek érdemes így játszadozni, ettől jobban fog rám vágyni? vagy inkább csalódott lesz? És legközelebb ha ágyba visz ugyanúgy otthagy utána? Vagy ezzel el tudom érni hogy jobban kívánjon?


2016. nov. 5. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szemét dolog, de engem nagyon izgatna. Ha esélyt látok arra, hogy megkapjalak, még jobban rád hajtanék utána. Légy csinos és szexi!
2016. nov. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen ez szemet dolog mert semmi ertelme lenne azonkivul hogy felizgatod es otthagyhatod a francba.
2016. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen,az.
2016. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit hozzátennék, hogy ha sokáig izgatott állapotban van, és nem megy el akkor utána fájni szokott a heréje, főleg gatyában ahol úgy elég szűk.
2017. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ha velem ezt csinalnad es semmikepp se akarnad hogy vegig csinaljuk a dolgokat es mar hulyere be lennek indulva es kemenjen allna ahogy felizgattal, akkor kezbevennem ott elotted es kivernem... de ugy felizgulva nem maradnek, az irto szar
2017. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ebben semmi rossz. Cserebe legkozelebb ugy bevernem neked szarazon seggbe hogy behugyoznal te szuka.
2018. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!