Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Összejönnétek olyan lánnyal aki füvezik?

Figyelt kérdés
Főleg a középkorú férfiak véleménye érdekelne.L

2019. júl. 2. 06:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
22%
A marhák füvet esznek, oszt elkapják a kergemarha kórt. Nekem tuti, hogy nem kéne egy kergetehénkóros csaj.
2019. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Synesztro ***** válasza:
31/F Nem. De nem azért, mert elítélném,vagy hasonló. Sokkal inkább azért, mert így túllépve a 30 on, már nem érdekelnek az örökkön örökké bulizni vágyó 18-20 as csajok. És ezt, ill. az alkoholt, én azzal párosítom, hogy a nő még nem kész egy komoly kapcsolatra, még bulizik-vadászik. Ne érts félre, mi is eljárunk a párommal rendszeresen koncertre stb. de Mi már szolidabban bulizunk, én sem iszom már tized annyit sem, mint mondjuk 25 évesen. Szóval én a parti drogokat akként azonosítom, hogy nem felel meg a kapcsolati elvárásaimnak, mivel arra még "éretlen". Így inkább nem is kezdek vele. Az alkalmi szexet illetően, mivel ez csak egy szimpla szexuális együttlét lenne, arra egészen más, sokkal egyszerűbb kritériumaim lennének, ergó, ha a teste, amit meg szeretnék kapni rendben van, akkor hol nem érdekel, hogy előtte cigit, vagy valami kicsit extrábbat szippantott e el?;)
2019. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Andreij válasza:
100%

Legalább megelőzi a covid 19 szövődményeit .(balgáknak)-> Szóval az a kérdés hogy akik rettegnek minden addiktív dologtól már személyiségre is gyenge emberek ? (Kérdezőnek)->

Szerintem mindenkinek meg van a párja. Biztos hogy nem kevés jelentkezőt találnál. De szerintem ne ezzel kezd az első randit. A személyiséged fontosabb mint a szórakozási módjaid . Én például olyan nővel nem jönnék össze aki szeret álló lámpa lenni vagy kisasztal, hiába praktikus . Nem ez az érdeklődési köröm . Ne vedd túl komolyan az életet , úgy sem uszód meg élve. Egyszer élünk legalább legyen szórakoztató .

2020. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!