Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Összejönnétek olyan lánnyal aki füvezik?

Figyelt kérdés
Főleg a középkorú férfiak véleménye érdekelne.L

2019. júl. 2. 06:59
1 2 3 4 5
 31/43 Apivorous ***** válasza:
Igen, amennyiben őt nem zavarná, hogy nem állok be vele minden este :D egészségügyi okból nekem nem nagyon szabadna, de pár havonta azért be szoktam állni, régebben nagyon sokat toltuk. 24F
2019. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
28 éves no vagyok.Mindennap szivok.Nem vagyok szét csuszva,nem vagyok apolatlan,dolgozok...a többit nem irom le mert jönnek a megmondo emberek.Nem akarom magam mentegetni de semmi rossz nincs abban ha estenként beszivok 2 cigot.Belazulok,nevetek..jo kedvem lesz..nem gyilkolok,tombolom,rabolok.Amúgy is egy introvertlat emberke vagyok,elvagyok így.Sajnos tilos itt,mert egy cigoert bevarrnak vagy elterelő,de azért megélhetési forassnak sem utolsó.
2019. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#32 es vagyok.

Lemaradt hogy nemtudok aludni nélküle,nekem tényleg altatokent is használ.

2019. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nem. 32/F
2019. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Aki a füvezést már nem is titkolja, az elég durva drogos lehet. Az ilyen csajok pedig drogért fűvel-fával szexelnek, gondolom annyira kell nekik, hogy az óvszer sem számít, azaz durván fertőzöttek is lehetnek. Jópárszor leszólítottak engem is drogos csajok így fesziválokon, szórakozóhelyes részeken (soha nem volt nálam drog), mégtöbbször meg látotávolságomon belül láttam, hogy sikerült mindig megtalálniuk az emberüket...
2019. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#35

A fű nem okoz fizikai függőséget, te szerencsecsomag. Te is egybe akarod mosni a heroinnal, nevetséges. Jobb lenne, ha azok szólnának hozzá, akiknek valami halovány fingjuk van a témáról.

2019. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
#35 Látszik hogy halvány lila fingod sincs a fűről. De szerintem még egy pálinkáról se.
2019. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#35

Én egy "ilyen" füves csaj vagyok.Mégsem ugrok egyik facrol a másikra.Ugyan azon ugralok már 10 éve.Meg nem is lopok,hazudok a keràért.Nagyon nagy tevedesbe vagy.

2019. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nem, mert jobb józanabbul élni...
2019. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
En igen
2019. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!