Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Összejönnétek olyan lánnyal aki füvezik?

Figyelt kérdés
Főleg a középkorú férfiak véleménye érdekelne.L

2019. júl. 2. 06:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
68%
Erdekes:D aki nemet irt senki sem tudok egy normális indoklást se írni :D látszik mennyit tudnak Magyarországon az átlagemberek a fűről...
2019. júl. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha ad belőle, akkor simán!😉

42/F.

2019. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Én igen,attól, hogy néha teker egyet még lehet nagyon szép és normális is. 40f.
2019. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
8-aska vagyok újra! Nekem az sem kell hogy szép legyen, illetve nekem legyen szép és önmagának, ezen túl ha nem mindig megkészülve és beszakadva él akkor miért ne.. Nekem is vigyázni kell a piával de érdekes mód ha egy lány azt írná hogy össze jönnétek-e egy csajjal aki néha sörözget vagy konyakozgat tuti hogy több igent kapott volna.. Azt gondolom hogy nincs egészséges ember, mindenkinek van valami zűrje csak sokan tagadják, sokan nem mernek kimenni a tömegbe, sokan félnek megszólalni, stb, nincs olyan hogy tökéletes..
2019. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Miért ne?

44F.

2019. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Ha nem naponta szívna, hanem mondjuk csak hétvégén az beleférne, aztán ha majd idősebb lesz akkor talán abbahagyja. Legalább időben mielőtt gyermeket vállalna.
2019. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

#11:

Dehogynem tud, azokat az eltorzított érveket, amiket a média sugároz.

Mert ugye annyi esze nincs, hogy legalább csináljon egy pro kontra összehasonlítást...

2019. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Persze mert mindenki kinövi . 99%


A fiatalok legtöbbje tolta ...szóval nem kell az álszenteskedés

2019. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Szex kapcsolatra! 🙂
2019. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 kisördög1 ***** válasza:
100%
Nem ez döntené el, persze nem mindegy milyen szinten lóg rajta, de ez még nem akkora "bűn". Ennél vétkezhetnénk nagyobbat is! :)) 44F
2019. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!