Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ez hogy történhetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 🙂

Tegnap este szexeltünk a párommal, egy ici picit gumi nélkül belém tette , és mikor akartam pózt váltani, szólt, hogy el fog élvezni, de nem érezte , hogy elélvez. 3 éve vagyunk együtt és eddig nem tapasztaltunk ilyet. Lehetett esetleg amiatt, hogy gumi nélkül csináltuk most?

Utána gondolkodott is, hogy most ez mi volt. Valószínűleg nem élvezett belém , mert előtte már kivettük és akkor szólt, és akkoris jött a sperma ki belőle. Nem éreztem, hogy elment volna bennem, és nem is csöpögött semmi sem utána.

A lényeg igazából az az, hogy nem értjük ez miért volt?!

Egy kis pihivel ezután gumival szexeltünk , majd leszoktam. Ekkoris elélvezett, de ezt érezte már. Férfiak válaszát várom leginkább!



2019. jún. 15. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Azért volt mert nem volt rajta gumi
2019. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez biztos?

Mennyi a valószínűsége hogy belém is ment az elmondottak alapjan?!

2019. jún. 15. 08:47
 3/11 Ibiza2019 ***** válasza:
53%
Szimplán új érzés volt neki a forró. P..ci. sztem nem ment el.
2019. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogyne ment volna el, hisz mondta is. Meg ejakulációja is volt.
2019. jún. 15. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok a picihez :) mi lesz a neve?
2019. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De vicces vagy:))))
2019. jún. 15. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Majd röhögj légyszi te is ha kiderül, hogy terhes vagy, mert gumi nélkül dugtok :) biztos viccesebb lesz felnevelni egy gyereket, mint hogy a szex elejétől kotont húzni a pasid farkára..
2019. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Képzeld el. Esemény utaniert szaladtam ma, de elküldtek hogy jojjek vissza hétfőn ... Biztos erre van most szükségem, te agysebész
2019. jún. 15. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Képzeld el, hogy milyen jó lenne most a hétvégéd ha annyi eszetek lett volna, hogy ha nem akartok még véletlenül se gyereket akkor végig védekeztek és most nem ezen kéne aggódni.

2 hét múlva kapunk fotót a tesztről? 😊

2019. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te milyen rosszindulatú vagy :) tartottad volna inkább meg magadnak ezt a pár soros véleményt!
2019. jún. 16. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!