Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem mi történhetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi történhetett pedig, ez volt az első alkalmunk te hallottál már rola?

Figyelt kérdés

19 vagyok fiu es igen szexelni akartunk tövig ráült a csaj elkezdett remegni es sirni majd kihuztam

De nem folyt vér mivel első alkalom neki is és ugyanolyan szűk is maradt visszahuzodott az izomfala is pedig 15.7 centi plussz 5.7 centi vastag peniszem tovig benne volt de se vérzés se tágulas

Rajta kellett volna maradjon?? Vagy most ilyenkor mi van??


2018. aug. 24. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerre ült rá akkor persze termeszetes gondolom fájt neki. En alul voltam az első alkalommal és az is borzalmasan fájt. Ha egyszerre lejött róla akkor hogyan lehetne már egyből tag? Szüzesség elvesztésénel pedig nem mindenki vérzik.
2018. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aham, kis Andersen...
2018. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Drágám

1 nem mindenki vérzik

2 attól hogy állítólag majdnem 6cm vastag a varkad nem lesz örökéletére arra a méretre tágulva a hüvely izmos rugalmas szerv

3 mint mirtam nem mindenki vérzik de attól még fájhat főleg ha elérted a méhszájat

Valamint vannak olyan lányok akiknek a szűzhártyájuk rugalmas és nem “szakad át” az első alkalomtól majd csak a 3.-4. Alkalommal de ott se biztos h vérezni fognak


24N

2018. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok még pár évig a dugást,inkább.
2018. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem volt eléggé felizgulva és a méhszáját érhette sérülés. Nekem az a tapasztalatom, ez az a pozíció, amiben a leginkább mélyre tudsz hatolni, szóval simán lehet, hogy ez történt. Nekem semmi más nem fáj annyira, mint amikor elérik a méhszájamat, na abba én is beleremegek.

Legyen jó hosszú az előjáték, hogy kitáguljon eléggé (megj.: a hüvely hosszúsága akár kétszeresére is megnőhet szexuális izgalom hatására), ellőtte adj neki orális kényeztetést, legyen kéznél síkosító és inkább először misszionárius pózban próbáljátok.

2018. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!