Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett velünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velünk?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete nem láttuk egymást, suli munka miatt. De a barátom nagyon ritkán mondja, hogy hiányzok neki, vagy hozzá menjek már, ha hazaértem. Általában én hozom fel neki az ötletet, de ráuntam. Kívncsi vagyok mikor esik le neki, hogy ő is nyugodtan elhívhat, vagy eljöhet hozzám.

Azt mondja amugy, hogy szeret, meg szereti ha vele töltöm az időm. De néha ugy érzem púp vagyok a hátán.

Szerintem nem szabadna ezt éreznem..

Ti mikor éreztetek ilyet és minek lehet ez a bevezetője?

21lány, 24fiú


2018. nov. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az elhidegülésnek lehet tökéletes bevezetője...
2018. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Az egymásra unás kezdete


A szakítás előszobája

2018. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ujra feldobni a kapcsolatot?
2018. nov. 30. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele erről. Amilyen gyengéden tudod, közöld vele, hogy szeretnéd, ha ő is kezdeményezne és nyitna feléd.
2018. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a 4-es válaszoló tanácsa eredményre vezethet, de én inkább az első és második válaszolóval értek egyet. Nem veled akar tovább maradni... Sajnálom.
2018. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!