Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velünk? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velünk? Hogy történhetett ez?

Figyelt kérdés

Négy hónapja együtt vagyunk.. imádjuk egymást.. nagyon nehéz volt elérni a szülőknél, hogy együtt lehessünk, de végül sok bizonyítás után elértük, hogy bízzanak bennünk és bennem (18/F) leginkánbb, hogy rámbízzák a lányt (14/L).. a korkülönbséget legyőztük, egész nyáron együtt voltunk szinte minden nap éjjel nappal.. három hónapig nem történt szex, de szerelmeskedtünk, nagyon lassan haladtunk, mentünk egyre tovább lassan.. türelmes vagyok.. MERT NAGYON SZERETEM A LÁNYT! Úgy érzem, hogy teljesen kész vagyok, megvan akit tudat alatt keresgéltem, hihetetlen, de pont egy még 14 éves csaj.. Ő is rettenetesen belémszeretett, olyan dolgokat éltünk át együtt és olyan gyönyörű emlékek fűznek össze minket, hogy az valami őrült. Nem volt még egyetlen unalmas pillanatunk sem! Mikor közeledett a nyár vége, nagyon féltünk mert Ő a családjával csak nyaralt a balcsin, de pesti.. de megoldottuk: előfizettünk két telót és ingyen beszéltünk egymással! (a szeptemberi számla szerint átlagba, napi 3.5 órát) Ez volt hétfőtől csütörtökig, mert péntek, szombat, vasárnap újra együtt voltunk! Álombéli kapcsolatnak éreztük a miénket... Viszont valamikor még nyár vége előtt elkezdtünk néha veszekedni.. Aztán egyre gyakrabban... de utána mindig kibékültünk és erősített is a kapcsolatunkon. De egyre durvábbak lettek a veszekedések.. Igazából nem lehet elmondani, hogy miért pl: (L) - "nem értékeled azt hogy vagyok neked, nem számít az amit mondok stb" és ezt én nagyon nem értettem, mert mindennel elhalmoztam, szeretetemet nekiadtam, ugrottam neki, szó szerint csicskáztathatott, annyira szeretem, mert megteszem neki, nem vagyok papucs azonban... csupán mocskosul szeretem... drága parfüm, csokik, rózsák.. figyelmes vagyok.. nagyon megértettük egymást.. éjszakákon át beszélgettünk.. és megtörtént a szerelmeskedés is... Hihetetlen volt.. nem voltam már szűz, Ő viszont igen.. és életembe nem érzetem olyat, mint akkor.. szenvedélyes szerelemből, szeretetteli volt az egész. Ráadásul egyszerre elélveztünk! Ő is így érez ahogy én..


MÉGIS, ahogy telt az idő egyre többet veszekedtünk.. ilyenekkel, hogy nem értékelsz, beszólogatsz, nem szeretsz már akkor minek vagyunk együtt, kihasználsz.. stb.. pedig én őrülten szerelmes vagyok, szeretem és komolyan mindent megtennék érte, hiszen be is bizonyítottam számtalanszor, pl képes voltam összeveszni édesapámmal miatta, akivel nagyon jóba voltam és az anyagi hátteret is Ő adja.. majd szép lassan hozzászoktattuk a helyzethez.. de nagyon összevesztem vele... nem támogatott.. Tehát a lényeg: nagyon szeretjük egymást, mégis egyre durvábbakat veszekedünk.. néha megőrülök és ordibálok, torkom szakattából, letérdelek elé, és mondom neki hogy imádom, néha úgy érzem megalázkodom és Ő folytatja: "csak kihasználsz engem, nem is szeretsz, pedig én azt hittem, hogy mi tényleg nem olyanok vagyunk, mint mások, azt hittem, hogy te igazán szeretsz és mégis csak kihasználsz, nem veszel komolyan és nem számít a szavam...!!! Nem számít a szavam!" Életembe nem számított jobban senkinek a szava, mint az Ővé! Mindenemet odaadnám neki, magamat is, csak hogy szeressen... És mégis ilyeneken veszekedünk.. Veszekedtünk... Míg tegnap azt nem mondta, hogy akkor legyen vége.. de szeretjük egymást, de ez így nem mehet tovább, nem szeretem Őt és nem látom be, hogy én Őt nem szeretem és hogy csak kihasználom, meg ilyenek... Utána még lejöttünk a balcsira, együtt voltunk és mégjobban összevesztünk, üvöltötte a parkban, hogy utál, gyűlöl, mind a ketten szakadtunk a sírástól.. jah és én nem egyszer sírtam neki, hogy mennyire szeretem... mondjuk Ő is nekem, meg volt olyan is, hogy mind a ketten egymásnak zokogtunk, végül rájöttünk, hogy mekkora barmok vagyunk... És szeretjük egymást... Imádjuk! Szakított velem, aztmondta, hogy kimondja, hogy vége, haggyjam.. de egész nap mentünk egymás után.. sírtunk.. zokogtam a vállán, hogy én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.. mert nem bírom.. megdöglök... itt szenvedek.. hívogatom.. egy órája ment el... úgy, hogy szakadtak a könnyeim és mondtam neki, mindennél fontosabb és nagyon szeretem.. ő is sírt... de elment... Mit tegyek? Miért történt ez, amikor én úgy érzem a maximumot adtam neki!??? De tényleg! És egyszerűen mindennél jobban szeretem! És ő is szeretett eddig.. Nincs senkije, senki más, rajtam kívül, aki ennyire megérti.. mindig ezt mondja.. és komolyan... de MI A FENE TÖRTÉNT??? MEGŐRÜLÖK!!!!!!!!!!! Mit tegyek!!?? IMÁDOM!!!! ='(


2009. okt. 25. 19:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

ahogy leírtad az jön le h őrülten szeretitek egymást.próbáljátok együtt megoldani a prolémát,beszéljétek meg.

sajnos többet nem tudok segíteni:S:(

2009. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem a lányt. Az látszik, hogy te teljesen belezúgtál, de akkor mégis miért mond olyat, hogy csak kihasználod? Tettél vagy mondtál neki valamit, amiből ezt hiheti? Szerintem ezt tisztáznod kéne vele nyugodt hangnemben és biztosítanod őt az érzéseidről.
2009. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Soha nem tettem semmi olyat... nem használom ki! Hogy is használhatnám ki amikor annyira szeretem, hogy beleőrülök... soha nem hazudtam, nem vágtam át.. nem adtam okot neki erre!
2009. okt. 25. 20:19
 4/36 A kérdező kommentje:
Nembírom... már két órája elment... tiszta rosszul vagyok... telefonáltam neki.. aztmondtam, hogy imádom, megőrülök nélküle.. erre Ő: "Jó én viszont nem!" és kinyomta... én ezt nem bírom... nélküle nem megy semmi... lehet hogy inkább ... áh hagyjuk..
2009. okt. 25. 20:28
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez milyen szomorú... :( De ne add fel! Ő még fiatal, talán megijedt ettől az egésztől, megijedt attól, hogy ennyire szerethet valakit, és inkább menekülne. Talán csak egy kis időre van szükségetek, meg tőled sok türelemre, hogy ezt megértsd, és hogy segíts neki azzal, hogy ugyanúgy mellette állsz és szereted, ahogy eddig. Azért ne hagyd alaptalanul vádolni magad! Majd írj még, hogy mi volt!!
2009. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

szorítok nektek béküljetek ki:((

nem tudom mi történhetett legjobban te ismered a bnőd

2009. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ingatag... most beszéltünk hárman telefonon.. az anyja, Ő meg én... felhívott az anyja, mert a lány otthon ki van borulva.. kikapcsolta a telefonját! Az anyja aztmondta béküljünk ki! Nem érti.. nekem a lány azt, hogy utál.. én meg azt hogy imádom és lássa már: ki van még olyan neki mint én... ilyen az életbe lehet csak egyszer van, aki ennyire szeret... a lotto ötös..
2009. okt. 25. 20:52
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
Lehet picit beteg a lány, elmeprobléma.
2009. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem kellene mondani semmit, lehet, csak várni kellene. Nem írni. Nem hívni. Semmit nem csinálni. Csak várni.
2009. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Este visszahozta az anyja beszélni... nem tudta eldönteni, hogy mi legyen.. maradjon vagy menjen, szeret vagy nem szeret.. nagyon feldúlt lelki állapotban volt... zokogtunk, és itt maradt velem... megbeszéltünk nagy nehezen mindent, bár úgy beszéltük meg, hogy kicsit hátrébbról folytatjuk. Ő így akarta... nagyon kimerült volt már a sok idegtől.. boldogan, nem 100%-osan de megbékélve lefeküdtünk aludni.. csók is volt... láttam a szemébe, hogy szeret.. és én meg odavagyok érte... még hülyéskedtünk.. örültem, hogy újra sínen megy a dolog.. reggel ölelkezve felkeltünk... belenéztünk egymás szemébe, puszilgattam, ahogy szoktam.. ahogy soha senki mást.. minden pusziban és csókban tele érzelemmel.. egyszerűen feldúlnak azok az érzések, amikor puszit adok az arcára... annyira szeretettel teszem... így volt ez reggel is.. annyira boldog voltam, mindent megtennék azért az érzésért, amikor együtt kelünk fel... és látom rajta hogy szeret... nézzük egymást... mondom neki őszintén, hogy tényleg mindennél jobban szeretem és hogy bármit megtennék, hogy velem legyen, mert imádom.. és beledöglök ha nincs velem... azt kérdezte tényleg így van? és mondtam neki, igen Kisszívem, így van... csak velem legyél... boldogan nézzük egymást... egyszer csak elkezd eltorzulni az arca.. de nem mondunk semmit... majd aztmondom szeretem.. és Ő: "b*zdmeg, ezt nem hiszem el... minek maradtam itt... te sem akartad, hogy maradjak (én könyörögtem neki), nem értékelsz engem és csak kihasználsz, a f*szért kellett ittmaradnom veled... még nem... így nem értékeled, hogy vagyok neked.. csak játszasz velem... és nem számítok.. haza kellett volna mennem... el sem kellett volna jönnöm.. még beszélgetni sem.. (közben az anyja mondta, hogy toporgott, ajtót b*szkodott otthon, és őrülten zokogott, nem lehetett a közelébe menni).." erre mondtam, hogy mit csinálsz most???? Az előbb még békében feküdtünk.. látod hogy megrohadok egy pillantásodért is.. azthittem, hogy végre újra együtt ahogy a szerelmünk adja... csókolóztunk egymást öleltük.. láttuk a másik arcán a szeretetet.. te meg egyszer csak elkezdesz újra pattogni és ilyeneket mondasz??? utána megint a kiabálás... utállak! mondta nekem többször... újra... MI A FENE VAN???????????? MIÉRT TÖRTÉNIK EZ??? Letérdeltem és könyörögtem neki, fogtam a lábát, felnéztem rá és kértem, hogy hagyja abba, szeretem, ő is szeret, mi a baj??? tiszta szánalmas vagyok.. szánalmas amit teszek.. de annyira szeretem, azokba a pillanatokba soha nem számít... és csak szorítottam a lábait, hogy ne menjen... ne csinálja ezt... VALAKI MAGYARÁZZA EL MIÉRT VAN EZ!!! Én lelövöm magam...
2009. okt. 26. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!