Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt történhetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt történhetett?

Figyelt kérdés

Ma elégítettem ki elsőre a jelenlegi páromat, és eléggé csalódott vagyok. Végigcsókolgattam az egész testét, és amikor odaértem, egyáltalán nem volt erekciója. Aztán én kényeztettem őt, de nem adta semmi látszatát annak hogy jó-e neki, állítólag az volt de így konkrétan csak tök nyugodtan nézett engem, kb 15-20 percig csináltam de nem élvezett el,abba is hagytuk. És eléggé ,,puha'' volt neki.

Az előző srácomnak már akkor kemény volt mikor csókolóztunk és egymáshoz simultunk, neki pedig akkor sem amikor épp kielégítettem. Ráadásul azt hiszem csak 1x állt fel neki rám, de akkor nem történt semmi intimebb dolog, mindössze csókolóztunk, de ez is egyszer volt ugyebár.

Elmondása szerint picit fázott, talán ez lehetett az oka? Miért nincs erekciója, ill miért nem lett neki ,,keményebb''? Nem értem.. Megkérdeztem hogy nem talál elég kívánatosnak vagy mi, azt mondta de..

Valaki tanács?

18/L 19/F



2019. ápr. 23. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fáradt volt, izgult, nem tudta elengedni magát rendesen stb.. sok minden lehet
2019. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem ment el, ki se elégítetted.....

Vagy impotens vagy nem igazán akart szexelni.

2019. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, de nekem se all egnek egy-ket csoktol, nem egy nagy dolog. viszont lehet hogy izgult, raparazott a dologra
2019. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De néha azért kéne erekciója legyen ha jobban hozzásimulok ott,nem? Mert nagyjából sosincs. Együtt vagyunk 2 és fél hónapja, és egyszer állt fel neki rám.
2019. ápr. 23. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
drogozik vagy iszik?
2019. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmi drog, cigi, ivás.
2019. ápr. 23. 16:17
 7/14 anonim ***** válasza:
nem is szexeltetek meg rendesen?
2019. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt már nővel?

Eléggé homárnak tűnik a leírás alapján.

2019. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk még le,nem akartam elsietni.

Szüzek vagyunk mindketten.

2019. ápr. 23. 17:23
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak valami búza lehet, nekem ettől kőkeményen állna a cerkám. El is durrannék valószínűleg, mondjuk én gyorstüzelő vagyok.
2019. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!