Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresem az igazit, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem az igazit, de nem találom. Most őszintén, velem van a baj? Lányok, nők tőletek kérdezem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Bemutatkoznék.


23 éves, 5 nyelvet beszélő, több országot is megjárt és több országban is élt fiatal vagyok, korosztályomnál és az átlag embereknél is érettebb gondolkodással. Nem alkoholizálok, nem drogozom, nem hajtom a szexet stb.

Egy rövid párkapcsolatom volt, ahol a lány végül elhagyott a közelében levő, rá nagyon nyomuló srácért. (azóta együtt sincsenek).

Nekem ő volt az első, a mindenem, de túltettem magam rajta. Vidéken éltem egy megyeszékhelyen ő Bpi volt. Heti többször is találkoztunk, feljártam, nem a távolság volt az akadály, de már ez nem is számít.



Igyekszem egy értelmes nőt találni, akivel komolyan párkapcsolatot szeretnék kialakítani, de valahogy úgy vettem észre, hogy a nők többségét nem ez érdekli.

Vagyis azokat nem akikkel én találkozom. Közvetlen, humoros, vidám, pozitív gondolkodású vagyok, sokan a természetemből adódó reakciókat flörtként értik és sok pozitív visszajelzést is kapok, de én nem vagyok kapható alkalmi vagy szexkapcsolatokra, amiből talán lehet valami, talán nem.


Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz.


Ahogy írtam egy komoly kapcsolatom volt, panasz nem volt rám. Ahogyan azok sem panaszkodtak, akikkel ilyen éjszakás szerűségre összecsapott az élet 17-20 éves korom között, lefeküdni nem feküdtem le velük, de más jellegű dolgok voltak. Panasz nem volt, sőt dicsértek is.


Mégsem találok senkit, akivel kapcsolatot tudnék kialakítani. Persze van bizalmatlanság bennem, tekintve hogy a hűség ma már szinte senkinek semmit sem jelent a fiataloknál, az a normális, ha elköteleződés nélkül

szexelhetnek. Nem igazán érdekel olyan lány, aki már sokaknak megvolt. Én sem adom magam csak úgy senkinek, többre tartom magam. Most akkor mi a gond?


Nem fogok se rosszlányokon keresgélni, sem össze-vissza szexelni, hogy majd az egyik lánnyal hátha.


Nincs korral semmi gondom, sőt az idősebb nőket talán vonzóbbnak is találom, lehet azért mert értelmesebbek, nem olyanok mintha a fallal beszélgetnék, és nem a sok új, divatosnak tartott ökörségeken jár az eszük. (Önrondítás piercinggel a fejen, szem alatt stb, agyontetováltság, szaggatott hulladék ruhák, kivágott épp hogy takaró öltözékek, eszetlen bulizások stb).


Szeretem ha egy nő/lány csinos, értelmes, és attól szép, hogy természetesen szép, nem pedig attól tartja magát szépnek, hogy mindenféle 6ix9ine meg ki tudja kiket majmolnak és úgy néznek ki lassan mint egy bohóc.


Most én régimódi vagyok vagy mi van?

Attól hogy vigyázok magamra, nem adom magam fűnek fának, van tartásom, tudok uralkodni magamon, attól most pancser lennék?

Sportolok is, bár most lett egy kis hasam, mert már edzeni is alig-alig járok, mert úgy voltam vele, hogy ne a testemért érdeklődjenek és ne trófeaként kezeljenek.


Nem vagyok egoista, sem beképzelt, kellőképp alázatos vagyok, nem vagyok önző sem, de azért nekem is hiányzik egy komoly kapcsolat, a szeretet, szeretnék már szeretni valakit ismét, és a családalapítás sem utolsó, hiszen jó lenne látni a gyerekeket is felnőni, nem pedig 40 évesen macskákat tartani.


Várom a válaszotokat, főként lányoktól, de a saját nemem is mondhat kritikát, értékelni fogok minden értelmes, konstruktív hozzászólást.


23/F



2019. jún. 7. 02:47
1 2 3 4 5
 41/49 Mojjo ***** válasza:
89%

@40: Csak gondoltam, tisztázok egy apró félreértést, mert a kérdező azt hitte, mi úgy gondoltuk, hogy ő tökéletesnek tartja és fényezi magát, közben pedig teljesen értelemszerű, hogy _tudatosan_ nem tartja magát tökéletesnek, hiszen ez is az önképének része. Ez a magával szembeni őszintétlenség az egyik ok a több közül, amiért mindenkinek 3 mondat után herótja lesz tőle.


Amúgy ha _mindenki_ tökugyanazt mondja, annak csak fel kellene tűnnie előbb-utóbb a kérdezőnek is. Bár tudom, hogy az ilyen emberek elméjének extrém erős az önvédelme, amin baromi nehéz átjutni, de ha társul hozzá némi intelligencia, akkor nem lehetetlen. Ha nem is most sikerül, hasznos adalék lehet, hogy megtörténjen egyszer, valamikor.

2019. jún. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Hello


Nincs kognitív disszonanciám, de nem vagyok nárcisztikus sem. Nem tartom magam tökéletesnek, (és nem azért mert hiányzik a hiba belőlem) hanem mert tényleg nem vagyok az. Nekem is vannak hétköznapi hülyeségeim, rossz szokásaim stb, ami másnak lehet nem tetszene, de most milyen hibára kellene gondolni?


Nem bántok meg senkit, jól bánok magam körül az emberekkel, tisztelettudóan illedelmesen viselkedem, önzetlenül segítek ha tudok. Hiszek Istenben, és próbálok erkölcsösen élni, miközben azért én is csibészkedem és van bennem azért rosszcsontság is.

Hűséges is voltam, vagyok.


Nem értem, egyből beteget kiáltani, mert egy ember Istenfélő (nem tartottam egy ilyen oldalon ezt kiemelni) és próbál úgy élni, ahogy azt a Biblia szerint Isten elvárná, az miért önfényezés, vagy miért nem leszek attól erre a Földre való? Nem lehet az, hogy pont emiatt tűnök ennyire "tökéletesnek" és tűnik úgy, hogy túlfényezem magam, amikor nem is?


Pont azt várná el a Bibliában is Isten, hogy az embernek legyen olyan jelleme a szabad akaratából mint amilyen Jézusnak is volt. Ebbe meg nem fér bele az össze-vissza nőzés, a függőség stb, de annál inkább a fizikai munka szeretete és az alázatosság, tisztelet. Én pl írtam hogy nem szeretem a fizikai munkát túlságosan. Nekem a mércém Bibliai alapú, de majd átfogalmazom a dolgot, és céltudatosan így teszem fel a kérdést, mert úgy tűnik, hogy egy keresztény normális férfi, aki néz is ki valahogy, nem nyomi és vagány is, az itt földönkívűlinek számit.

2019. jún. 9. 03:48
 43/49 anonim ***** válasza:
90%
mojjo: na es itt a vallas kartya is. ami szinten az onkep fenntartasat szolgalja. hiszen ki ne erezne magat kulonlegesnek, ha egy olyan csoporthoz tartozik amihez csak kevesek?:)
2019. jún. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Fúú de troll vagy :DDDDD


Elárulom neked, nem tartozom egy csoporthoz sem, nem járok szektákhoz se templomba.


ApCsel: 7:48

A Magasságos azonban nem emberkéz alkotásaiban lakik.


17:24

Az Isten, a ki teremtette a világot és mindazt, a mi abban van, mivelhogy ő mennynek és földnek ura, kézzel csinált templomokban nem lakik.



Na de tényleg, erre nekem nincs időm. Legfeljebb üzenetet olvasok innentől.

2019. jún. 9. 04:35
 45/49 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező: mindent elolvasva összegzem: Igen, veled van a baj. És nagyon nagy baj van. De te ezt nem látod be Ezért nehezen fogod megtalálni az igazit, ha megtalálod, akkor eleinte minden jó lesz, majd szépen lassan kikészíted idegileg. Melletted vagy inni fog, vagy depressziós lesz, vagy otthagy. És te nem fogod érteni, miért.
2019. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Ekkora hülyeséget.
2019. jún. 9. 16:18
 47/49 anonim ***** válasza:
Ember, te nem vagy egyszerű 😁😁😁😁😄😄😄🤣🤣🤣🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️😁😁😁
2019. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Szerintem bedőltünk egy tréfás kedvű "kérdezőnek". Ez a fickó annyira tenyérbemászó stílusú, annyira fényezi, annyira hihetetlenül tökéletesnek mutatja magát, ami már túlzás. Ha ennek a fele igaz lenne, már rég lenne stabil nője.

A vallás dolgon megbukott, mert a nagy intelligenciájával nem értette, hogy nem szektához tartozik, hanem vallásos, ezzel tartozik egy exotikus kisebbséghez. :)

2019. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Bíztam benne,hogy hátha akad itt egy aranyos lány aki ismerkedne. Nincs fényezés, ez vagyok én. Rossz tulajdonságaim kimerülnek abba, hogy hébe-hóba rágyújtok újabban mert most kicsit gondolkoznom kell egy-két az életemben bekövetkezett akadályon.
2019. jún. 11. 01:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!