Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresem az igazit, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem az igazit, de nem találom. Most őszintén, velem van a baj? Lányok, nők tőletek kérdezem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Bemutatkoznék.


23 éves, 5 nyelvet beszélő, több országot is megjárt és több országban is élt fiatal vagyok, korosztályomnál és az átlag embereknél is érettebb gondolkodással. Nem alkoholizálok, nem drogozom, nem hajtom a szexet stb.

Egy rövid párkapcsolatom volt, ahol a lány végül elhagyott a közelében levő, rá nagyon nyomuló srácért. (azóta együtt sincsenek).

Nekem ő volt az első, a mindenem, de túltettem magam rajta. Vidéken éltem egy megyeszékhelyen ő Bpi volt. Heti többször is találkoztunk, feljártam, nem a távolság volt az akadály, de már ez nem is számít.



Igyekszem egy értelmes nőt találni, akivel komolyan párkapcsolatot szeretnék kialakítani, de valahogy úgy vettem észre, hogy a nők többségét nem ez érdekli.

Vagyis azokat nem akikkel én találkozom. Közvetlen, humoros, vidám, pozitív gondolkodású vagyok, sokan a természetemből adódó reakciókat flörtként értik és sok pozitív visszajelzést is kapok, de én nem vagyok kapható alkalmi vagy szexkapcsolatokra, amiből talán lehet valami, talán nem.


Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz.


Ahogy írtam egy komoly kapcsolatom volt, panasz nem volt rám. Ahogyan azok sem panaszkodtak, akikkel ilyen éjszakás szerűségre összecsapott az élet 17-20 éves korom között, lefeküdni nem feküdtem le velük, de más jellegű dolgok voltak. Panasz nem volt, sőt dicsértek is.


Mégsem találok senkit, akivel kapcsolatot tudnék kialakítani. Persze van bizalmatlanság bennem, tekintve hogy a hűség ma már szinte senkinek semmit sem jelent a fiataloknál, az a normális, ha elköteleződés nélkül

szexelhetnek. Nem igazán érdekel olyan lány, aki már sokaknak megvolt. Én sem adom magam csak úgy senkinek, többre tartom magam. Most akkor mi a gond?


Nem fogok se rosszlányokon keresgélni, sem össze-vissza szexelni, hogy majd az egyik lánnyal hátha.


Nincs korral semmi gondom, sőt az idősebb nőket talán vonzóbbnak is találom, lehet azért mert értelmesebbek, nem olyanok mintha a fallal beszélgetnék, és nem a sok új, divatosnak tartott ökörségeken jár az eszük. (Önrondítás piercinggel a fejen, szem alatt stb, agyontetováltság, szaggatott hulladék ruhák, kivágott épp hogy takaró öltözékek, eszetlen bulizások stb).


Szeretem ha egy nő/lány csinos, értelmes, és attól szép, hogy természetesen szép, nem pedig attól tartja magát szépnek, hogy mindenféle 6ix9ine meg ki tudja kiket majmolnak és úgy néznek ki lassan mint egy bohóc.


Most én régimódi vagyok vagy mi van?

Attól hogy vigyázok magamra, nem adom magam fűnek fának, van tartásom, tudok uralkodni magamon, attól most pancser lennék?

Sportolok is, bár most lett egy kis hasam, mert már edzeni is alig-alig járok, mert úgy voltam vele, hogy ne a testemért érdeklődjenek és ne trófeaként kezeljenek.


Nem vagyok egoista, sem beképzelt, kellőképp alázatos vagyok, nem vagyok önző sem, de azért nekem is hiányzik egy komoly kapcsolat, a szeretet, szeretnék már szeretni valakit ismét, és a családalapítás sem utolsó, hiszen jó lenne látni a gyerekeket is felnőni, nem pedig 40 évesen macskákat tartani.


Várom a válaszotokat, főként lányoktól, de a saját nemem is mondhat kritikát, értékelni fogok minden értelmes, konstruktív hozzászólást.


23/F



2019. jún. 7. 02:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
93%

Atya ég, hány hosszas kommentben fényezed még magad? :)

Bármennyire is el vagy ájulva a személyedől, a csajoknál mégsem vagy nyerő. Talán majd később, ha már nagyon fog fájni a magány, változtatsz.

2019. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 Mojjo ***** válasza:
100%

@20: A tökéletes válasz! Zseniális :D

És az a legjobb benne, hogy száz százalékig igaz és találó.

2019. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már, félreértitek és kiforgatjátok a dolgot.


Nem fényezem magam, csak leírtam a tényeket a tisztánlátás véget. Önző és egoista sem vagyok, csak van önbizalmam. Ettől független figyelmes és előzékeny vagyok, sőt, még a viselkedésből, gesztusokból is olvasok, felfogok üzeneteket, jeleket hála a "magánynak".



Persze mindig mindent tudni és érteni a jeleket nem a legjobb, sokszor előre elveszi a kedvem a másiktól. De nem emiatt nincs párkapcsolatom.

2019. jún. 8. 16:22
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó vagy te erre a bolygóra. 😄
2019. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is csak öntelten fényezed magad, írjál már néhány rossz tulajdonságot is, légyszi!
2019. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Mi számít rossznak? Ez relatív :D


Ami kritika ér:


Lustaság - mindenki rohan minden hova, én megengedhetem azt, hogy tovább maradjak fekve és sosem sietek el semmit.


Késések - A legtöbb helyről vagy találkozóról, amit nem veszek komolyan, arról elkésem. De ezzel a másik félnek is "üzenek". Néha mondjuk a véletlen is rásegít egy késésre.


Pontosság - szeretem a pontosságot, ezt elvárom.


Fizikai munkát nem szeretem végezni, csak nézni. (Kivéve az edzőtermet). Ettől független a a fontosabb teendőket hiánytalanul elvégzem, és értek is a fizikai munkákhoz (végeztem is sokat), de nem szeretem és ha lehet inkább másra hárítom vagy hívok valakit és fizetek hogy megcsinálják. (Mivel értem a munkát, felügyelni tudok.)


Az eszemből élek meg főként, agyafúrt, jogszabályokat (és a bennük levő kiskapukat) azonnal kiszúrom és ha lehet ki is használom. Előbb utóbb sokak, akik hallanak az elképesztő húzásaimról és történeteimről azt mondják, hogy a börtönben végzem. Én nagyon nyugodt vagyok, nem tartok a börtöntől, mivel semmi törvénybeütközőt nem teszek.


Sokat utazom, ez is ellenem szól, mert akikkel megismerkedhetnék, azok általában helyhez kötöttek. (országok közötti utazásra értem).


Egyedül az tud felidegesíteni, ha valaki kiabál, és olyankor lekiabálom, hogy ne kiabáljon, aztán hogy nézz már ki hogy kiabálás van..... (nem nőkkel szoktam kiabálni, ne értsétek félre, elég egy helyzet, hogy valaki feszüldözik nekem, meg kötekszik és azt nagyon nem szeretem, pláne ha még kiabál is..)


Nem szeretem még, ha vicc tárgya vagyok és a gúnyolódást sem. Egy jó poénos oltogatással nincs gond, de egy rossz szándékú gúnyolódást sem viselek el.

2019. jún. 8. 17:23
 27/49 anonim ***** válasza:

Türelem rózsát terem.


Akiket és amiket pedig eddig kaptál az életedbe, azokért mindig lehet hálásabbnak lenni. Légy a legkisebb dolgokért is hálás. Látni mindenki látja a hibákat, de nem mindenki látja meg az értelmüket, hanem csak bosszankodnak rajta. Adj reményt a reménytvesztetteknek, segíts másoknak. Alakíts ki még mélyebb kapcsolatot a szeretteiddel, és légy kegyelmes. Lehet, hogy vannak olyanok, akik nem érdemelnek meg téged? Van olyan, akinek nem bocsátottál meg?

2019. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te egy igen komoly önértékelési problémákkal küzdő srác vagy. Neked szerintem jelenleg nem párkapcsolatra, hanem egy jó pszichiáterre lenne szükséged. És ezt a legnagyobb jószándékkal írom.
2019. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok haragtartó sem olyan aki ne bocsátana meg. Természetesen nem azt jelenti, hogy át lehet verni többször egymás után stb...


Nem szokásom a harag gyakorlása, van elég baja annak, aki haragszik valakire valamiért ;)


Jótékonykodni és segíteni másokon önzetlenül szoktam. Magyarországon szomorú, hogy legtöbben pénz adnának olyanért, ami más országban normális. Az pláne szomorú, hogy van aki el is veszi ezt.


Csak egy példa: Ha a szomszéd idős asszonynak az udvarán nem csapnám le a füvet, akkor ő magának nem tudná. Nekem meg nem kell a pénze, tudja jobb dolgokra és magára is fordítani. Nekem is jó ha segítek rajta így, mert szét lesz a fű a ház körül is, nem egy dzsungel lesz a szomszédban ahol ki tudja milyen állatok vernek tanyát. Valahol visszaköszön az, ha segítünk a másikon. :)

2019. jún. 8. 18:00
 30/49 A kérdező kommentje:

**szép lesz a fű** -elírtam egy betűt.



Annak aki pszichiátert ajánl, köszönöm, nincs rá szükségem. Inkább menjen el a pszichiáter a sok herbálos 20-on éveshez, akiknek nincs életük és életcéljuk, vagy az az életcéljuk hogy zülljenek.

2019. jún. 8. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!