Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresem az igazit, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem az igazit, de nem találom. Most őszintén, velem van a baj? Lányok, nők tőletek kérdezem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Bemutatkoznék.


23 éves, 5 nyelvet beszélő, több országot is megjárt és több országban is élt fiatal vagyok, korosztályomnál és az átlag embereknél is érettebb gondolkodással. Nem alkoholizálok, nem drogozom, nem hajtom a szexet stb.

Egy rövid párkapcsolatom volt, ahol a lány végül elhagyott a közelében levő, rá nagyon nyomuló srácért. (azóta együtt sincsenek).

Nekem ő volt az első, a mindenem, de túltettem magam rajta. Vidéken éltem egy megyeszékhelyen ő Bpi volt. Heti többször is találkoztunk, feljártam, nem a távolság volt az akadály, de már ez nem is számít.



Igyekszem egy értelmes nőt találni, akivel komolyan párkapcsolatot szeretnék kialakítani, de valahogy úgy vettem észre, hogy a nők többségét nem ez érdekli.

Vagyis azokat nem akikkel én találkozom. Közvetlen, humoros, vidám, pozitív gondolkodású vagyok, sokan a természetemből adódó reakciókat flörtként értik és sok pozitív visszajelzést is kapok, de én nem vagyok kapható alkalmi vagy szexkapcsolatokra, amiből talán lehet valami, talán nem.


Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz.


Ahogy írtam egy komoly kapcsolatom volt, panasz nem volt rám. Ahogyan azok sem panaszkodtak, akikkel ilyen éjszakás szerűségre összecsapott az élet 17-20 éves korom között, lefeküdni nem feküdtem le velük, de más jellegű dolgok voltak. Panasz nem volt, sőt dicsértek is.


Mégsem találok senkit, akivel kapcsolatot tudnék kialakítani. Persze van bizalmatlanság bennem, tekintve hogy a hűség ma már szinte senkinek semmit sem jelent a fiataloknál, az a normális, ha elköteleződés nélkül

szexelhetnek. Nem igazán érdekel olyan lány, aki már sokaknak megvolt. Én sem adom magam csak úgy senkinek, többre tartom magam. Most akkor mi a gond?


Nem fogok se rosszlányokon keresgélni, sem össze-vissza szexelni, hogy majd az egyik lánnyal hátha.


Nincs korral semmi gondom, sőt az idősebb nőket talán vonzóbbnak is találom, lehet azért mert értelmesebbek, nem olyanok mintha a fallal beszélgetnék, és nem a sok új, divatosnak tartott ökörségeken jár az eszük. (Önrondítás piercinggel a fejen, szem alatt stb, agyontetováltság, szaggatott hulladék ruhák, kivágott épp hogy takaró öltözékek, eszetlen bulizások stb).


Szeretem ha egy nő/lány csinos, értelmes, és attól szép, hogy természetesen szép, nem pedig attól tartja magát szépnek, hogy mindenféle 6ix9ine meg ki tudja kiket majmolnak és úgy néznek ki lassan mint egy bohóc.


Most én régimódi vagyok vagy mi van?

Attól hogy vigyázok magamra, nem adom magam fűnek fának, van tartásom, tudok uralkodni magamon, attól most pancser lennék?

Sportolok is, bár most lett egy kis hasam, mert már edzeni is alig-alig járok, mert úgy voltam vele, hogy ne a testemért érdeklődjenek és ne trófeaként kezeljenek.


Nem vagyok egoista, sem beképzelt, kellőképp alázatos vagyok, nem vagyok önző sem, de azért nekem is hiányzik egy komoly kapcsolat, a szeretet, szeretnék már szeretni valakit ismét, és a családalapítás sem utolsó, hiszen jó lenne látni a gyerekeket is felnőni, nem pedig 40 évesen macskákat tartani.


Várom a válaszotokat, főként lányoktól, de a saját nemem is mondhat kritikát, értékelni fogok minden értelmes, konstruktív hozzászólást.


23/F



2019. jún. 7. 02:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többségének 20 évesen nem az az életcélja hogy férjet találjanak maguknak...(szerintem ebben nincs semmi rossz amúgy). Ha ilyesmivel kezdenéd a dolgot,szerintem sok (akár párkapcsolatra vágyó) nő sikítva rohanna el.

Hol szoktál ismerkedni? "szaggatott hulladék ruhák, kivágott épp hogy takaró öltözékek, eszetlen bulizások"... Na,például a könyvtárban/könyvesboltban nem szoktam ilyeneket látni,lehet ott kéne keresgélned.

2019. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, hogy eléggé rossz helyen keresgélsz kérdező, milyen lányokkal ismerkedsz te ?
2019. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

"Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz."


A mondat első felével huszon éves korban még egyet értek, de a második fele egy hülyeség. Életem szerelmével nem volt jó a szex, de hozzá mentem, mert csak őt szerettem és senki mást. Azt mondtam, nem érdekel annyira a szex hogy ezen fennakadjak. El is váltunk miatta, pedig amúgy nagyon összeillő pár voltunk sok szempontból, de sok év vacak szex más dolgokat is elrontott.


De nézzünk csak téged. Ismerek sok intelligens, kedves nőt a korosztályodból, aki nem jár Soundra és talán meg is felelne mindennek amit egy nőtől elvársz, de nem biztos, hogy észre vennéd. Érdekes, hogy a nőknek tipikusan azt a rétegét éri a kritikád, akik amúgy az üresfejű pasiknak kellenek. Más szóval, felületesnek tűnsz aki csak a nagyon "jó" csajokat veszi észre. Ne érts félre, nem mondom, hogy olyat válassz aki nem tetszik, de pl én sem sírtam soha azért, hogy a jóképű macsó férfiaknak miért nem tetszem,mert egyértelmű volt: nem vagyok én ahhoz elég rámenős és szép. Tehát ha egy rétegnek te nem felelsz meg, vagy ők neked, nézz másik réteg után.


Amiket leírsz magadról, nagyon megható, de én az ilyen férfiakkal azért óvatos vagyok. Hol vannak a rossz tulajdonságaid? Azt hiszem, te elég karót nyelt és valójában unalmas pasi lehetsz magas elvárásokkal amiknek valahogy senki nem is akar megfelelni. Egyébként tényleg teljesen úgy beszélsz, mint egy nő.


"Nem vagyok egoista, sem beképzelt, kellőképp alázatos vagyok" Na, ennek pont az ellenkezőjét érzem az itteni írásodból. Ne érts félre, akár jó fej is lehetsz, nem mondhatok ítéletet ennyiből, de eddig nem győztél meg arról, hogy érdemes lenne veled foglalkozni.

2019. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Írtam pár embernek személyes választ, de nagy vonalakban az utolsó pár hozzászólásra is reagálnék:


Nem feltétlen feleséget keresek azonnal, de nyilván olyannal kezdek kapcsolatba, akit el is tudok képzelni annak. Egyéb esetben minek felesleges köröket futni?


Járok szórakozni én is, szeretem a jó grillezéseket, társasági programokat, szeretek fürdőzni, éttermekbe járni, stb. Nem vagyok karót nyelt. Sőt, csibésznek is tartanak, amolyan intelligensen csibésznek, akinek az eszén nehéz túljárni :D Szeretek szórakoztatni, unalmas nem lehetek, csak van egy értékrendem amiből nem engedek.


#13-as szexuális véleményére nyilvánosan is válaszolnék:


Nem működött nálatok, de ti nem én vagytok, voltatok. Mindenki más.

Amikor szerelmes vagyok, akkor szeretek adni, és amikor adok, akkor az is örömmel tölti el. Persze kapok is viszonzást, de azért már az, hogy az elsődleges cél NEM AZ ÉN élvezésem, hanem a páromé, az nekem is jó a páromnak meg pláne. A szexben nem lehet önzőnek lenni, mert akkor mindig több kell a másiknak meg nem lesz ez jó. Ha mind ketten csak a saját örömüket keresik, nem a másik öröméért szeretkeznek, akkor tulajdonképpen szexkapcsolatról beszélhetünk ami egy önző szexkapcsolat, mert csak a saját örömszerzés a cél. Ilyenek kapcsolatok széthullanak, nem kell jósnak lenni, hogy ezt megmondja bárki. Nincs jövőjük.


Én azzal szeretnék szeretkezni, akit szeretek, lehet maradi, ósdi vagy mit tudom én, de tudok uralkodni magamon és nem is adom magam oda akárkinek. Nem egy Antonio Banderas felfújható szexbábú vagyok és nem is teszem magam azzá.

2019. jún. 7. 23:49
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Önismereti programokra is jarsz? Ott általában több a női résztvevő...

2019. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
88%

A szexuális nézeteiddel nagyjából egyet tudok érteni és ne is adj lejjebb ilyen téren. Nem kell a mai fiatalok szexkörhintájára jegyet venni...

A korosztályodban még nincs elég ember aki meg akar állapodni. Inkább az önpusztítást és az "élj a mának" baromságot választják.

Művelt lányok is léteznek valahol csak nem arrafele amerre te keresed :D de elárulom hogy vannak ;)

A másik dolog az hogy ne görcsölj rá a témára. Ha nem próbálsz ki minden utadba eső lyukat akkor is meg fogod találni életed szerelmét és még jobban tudod majd értékelni

2019. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz kibilleni a tökéletességedből......
2019. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Arra esetleg nem gondoltál, hogy nem minden neked tetsző lánynak jön be a stílusod?

Amúgy én is normálisnak tartom magam, de az írásod alapján elkerülnélek. Nagyon makacs embernek tűnsz, aki tökéletes és nem hibázhat. Mindig más a hülye. Bocsi, de ez szerintem nem csak nekem nem kellene.

2019. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes, senki sem az, de én be tudom látni azt, ha hibázok, vagy ha a másiknak igaza van.


Nem ragaszkodom görcsösen az igazamhoz akkor, amikor a másiknak van igaza. Feleslegesen nem is vitatkozom, de ha nekem van igazam abból nem szoktam engedni, érvelni pedig tudok a másik meggyőzésére. (én is ezt ugyanúgy elvárom).


A stílusom az innen nehezen kivehető, mert egyébként egy eléggé szórakozott egyén vagyok, szeretek hülyéskedni vagy szóbaelegyedni akár random emberekkel is, amit szintén értékelnek. Nagyon jól kommunikálok, ügyesen használom a szavakat. Idegenekkel úgy beszélgetek, mintha 1000 éve ismernénk egymást, utálni nem utálnak azok akik megismernek, szimpátia meg ugye ilyenkor ki szokott alakulni irányomba.



Az állami bürokráciát is csuklóból intézem stb... legutóbb azért állt a sor az okmányirodában mert főzési tippeket adtam a csajnak, meg elbeszélgettük az időt, bár mint kiderült volt valakije, de legalább főzött neki egy jót :D


Mindent el tudok intézni úgy vélem, és ennek elengedhetetlen része a jó kommunikáció.



Semmit nem idegeskedek túl sem, nyugodt megfontolt ember vagyok, sokaknak úgy jön le, hogy nem veszek sok dolgot komolyan, miközben én már mindent átgondoltam és minden lépésem ki van számolva (nagy sakkos is voltam gyerekkoromban).


A mai rohanó, stresszes világban, én nyugodt és laza vagyok, nem sietek és tovább érek :)

2019. jún. 8. 11:27
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, a csajoknak nem igazán jön be, ha mindketten ugyanabba a pasiba vagytok szerelmesek. (Vagyis beléd.)
2019. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!