Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresem az igazit, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem az igazit, de nem találom. Most őszintén, velem van a baj? Lányok, nők tőletek kérdezem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Bemutatkoznék.


23 éves, 5 nyelvet beszélő, több országot is megjárt és több országban is élt fiatal vagyok, korosztályomnál és az átlag embereknél is érettebb gondolkodással. Nem alkoholizálok, nem drogozom, nem hajtom a szexet stb.

Egy rövid párkapcsolatom volt, ahol a lány végül elhagyott a közelében levő, rá nagyon nyomuló srácért. (azóta együtt sincsenek).

Nekem ő volt az első, a mindenem, de túltettem magam rajta. Vidéken éltem egy megyeszékhelyen ő Bpi volt. Heti többször is találkoztunk, feljártam, nem a távolság volt az akadály, de már ez nem is számít.



Igyekszem egy értelmes nőt találni, akivel komolyan párkapcsolatot szeretnék kialakítani, de valahogy úgy vettem észre, hogy a nők többségét nem ez érdekli.

Vagyis azokat nem akikkel én találkozom. Közvetlen, humoros, vidám, pozitív gondolkodású vagyok, sokan a természetemből adódó reakciókat flörtként értik és sok pozitív visszajelzést is kapok, de én nem vagyok kapható alkalmi vagy szexkapcsolatokra, amiből talán lehet valami, talán nem.


Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz.


Ahogy írtam egy komoly kapcsolatom volt, panasz nem volt rám. Ahogyan azok sem panaszkodtak, akikkel ilyen éjszakás szerűségre összecsapott az élet 17-20 éves korom között, lefeküdni nem feküdtem le velük, de más jellegű dolgok voltak. Panasz nem volt, sőt dicsértek is.


Mégsem találok senkit, akivel kapcsolatot tudnék kialakítani. Persze van bizalmatlanság bennem, tekintve hogy a hűség ma már szinte senkinek semmit sem jelent a fiataloknál, az a normális, ha elköteleződés nélkül

szexelhetnek. Nem igazán érdekel olyan lány, aki már sokaknak megvolt. Én sem adom magam csak úgy senkinek, többre tartom magam. Most akkor mi a gond?


Nem fogok se rosszlányokon keresgélni, sem össze-vissza szexelni, hogy majd az egyik lánnyal hátha.


Nincs korral semmi gondom, sőt az idősebb nőket talán vonzóbbnak is találom, lehet azért mert értelmesebbek, nem olyanok mintha a fallal beszélgetnék, és nem a sok új, divatosnak tartott ökörségeken jár az eszük. (Önrondítás piercinggel a fejen, szem alatt stb, agyontetováltság, szaggatott hulladék ruhák, kivágott épp hogy takaró öltözékek, eszetlen bulizások stb).


Szeretem ha egy nő/lány csinos, értelmes, és attól szép, hogy természetesen szép, nem pedig attól tartja magát szépnek, hogy mindenféle 6ix9ine meg ki tudja kiket majmolnak és úgy néznek ki lassan mint egy bohóc.


Most én régimódi vagyok vagy mi van?

Attól hogy vigyázok magamra, nem adom magam fűnek fának, van tartásom, tudok uralkodni magamon, attól most pancser lennék?

Sportolok is, bár most lett egy kis hasam, mert már edzeni is alig-alig járok, mert úgy voltam vele, hogy ne a testemért érdeklődjenek és ne trófeaként kezeljenek.


Nem vagyok egoista, sem beképzelt, kellőképp alázatos vagyok, nem vagyok önző sem, de azért nekem is hiányzik egy komoly kapcsolat, a szeretet, szeretnék már szeretni valakit ismét, és a családalapítás sem utolsó, hiszen jó lenne látni a gyerekeket is felnőni, nem pedig 40 évesen macskákat tartani.


Várom a válaszotokat, főként lányoktól, de a saját nemem is mondhat kritikát, értékelni fogok minden értelmes, konstruktív hozzászólást.


23/F



2019. jún. 7. 02:47
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

A romantikát kihagytam: szeretem a romantikát, romantikázást, emiatt sem ért kritika, ahogyan a meglepetés erejű spontán ötleteimre és dolgaimra sem.


Szeretek meglepetést okozni, jó ötleteket, programokat összehozni, ajándékozni. Barátaim és ismerőseim is szeretik ezt bennem.


Szóval valakivel, valahol baj van.


csúnyák se tartanak, sőt....



(tudomány témakört hozzáadtam a kérdéshez, hátha lesz itt "tudós" vagy szakértő)

2019. jún. 7. 02:52
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
tobbet beszelsz, mint egy no
2019. jún. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
66%

“Szexualitás terén úgy vélem, nem a "jó szex" alapján dől el, hogy kivel tudnék élni, hanem az alapján, hogy szeretjük egymást és jól kijövünk. Ha ez megvan a szex is jó lesz.”


Ez mekkora baromság.


Amúgy meg húzd ki a karót a se ggedből.

2019. jún. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

#2 Mindent leírtam amit tudni kell vagy érdemes.


#3 Nem hülyeség. Akivel csak a szex jó, de más téren nem passzolunk, azzal előbb utóbb csak a konfliktus lesz és a szakítás. Ha minden passzol és összeillünk az élet más területein is, akkor a szex is jó lesz. Csak a szexért lenni valakivel eléggé gáz, már ne haragudj és csak időpazarlás.


#4 hozzászólásod jelentve.

2019. jún. 7. 05:09
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem kérdés, hogy miért vagy egyedül. :)
2019. jún. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
82%

Végig se olvastam, mert már az eleje untatott. Öntelt, egoista, kis anyuci kedvence vagy. 4-est jelentetted? Önjelölt igazság osztó is egyben.....

Figyi nyomikám, az a baj, hogy te azt hiszed te vagy maga a tökéj, de nem. Ez senkinek sem kell. Főleg nem a te korordban. A csajok ribik, szeretik magukat mutogatni, vagánykodni, stb. Ha te partner vagy ebben, akkor jó, ha nem nem foglalkoznak ezzel. Ő még nem akarnak besavanyodni, ha úgy tetszik, akarnak élni.

2019. jún. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Élni én is élek, de nekem nem egy csöves Balaton Sound jelent mindent, sőt kifejezetten unalmas már. Középiskolás koromban kiszórakoztam magam, buliztam, szívtam stb.

De ez az életteleneknek való, akiknek ebból áll az élet, és ebből is fog majd állni a jövőben, hogy egész héten megrohadnak egy szalag mellett vagy komoly értelmi szintet nem igénylő munkahelyen, amit meg megkeresnek azt a hétvégén elisszák jobb esetben. (Rosszabb esetben aznap elherbálozzák, hypózzák).


Anyuci kedvence sem én vagyok, dolgozom, külön élek, eltartom magam, talán jobban is élek és több mindent megengedhetek mint a korosztályom. Nem vagyok Magyarországhoz sem kötve, sokat utazom, úgy ahogy jól esik.


Nem csitrit meg buta kislányokat keresek, akik ki akarják magukat tombolni és más nem érdekli őket. Értem én, hogy Magyarországon ez a mérce, menő a csöves Sound stb, attól lesz menő valaki hogy filléres tucat kislányokat váltogatják, mint én a cipőimet, hogy mindennap másik van rajtam. Ez azoknak jó, akik látszani akarnak valakinek. Nem egy riherongytól leszek valaki, már elnézést.


Lehet oltogatni, utálkozni, biztos fáj hogy nem nézem sokra az ilyen embereket, bármiféle lenézés nélkül. Egy macskát nem bíznék rá ilyen komolytalan emberekre, nem hogy bármiféle munkakört, vagy az életemet és a jövőmet.


Jó érzés lehet, hogy egymást hypeoljátok ebben a szerencsétlen életvitelben, de a farkast sem érdekli, hogy a sok birka mint gondol róla ;)


Értelmes ötleteket vártam, nem minősítéseket. De ha így állunk, akkor elmondtam a véleményem, aki pedig magára ismer az gondolkozzon el. Akit meg úgy sem érdekli ez, az majd pár év múlva úgyis elgondolkodik azon, hogy miért van ott ahol ;)

2019. jún. 7. 06:58
 8/49 anonim ***** válasza:
92%

Borzasztóan túlmagyarázod.. igazságtalanságnak érzi az egód h ilyen értékekkel miaz h senki nem áll meg melletted, de igy nem lehet, mert ha meg ott a csaj, kb az lesz h na ideje volt, hol is voltál idáig? Mit képzelsz h eddig várattál? :D lazulj le, majd megtalálod akit akarsz, de amig valójában egy önigazolásra szolgáló nőt keresel, addit ne sirj h kapcsolatot nem találsz. Most csak annyi van benne még h meglesz a csaj, és jön az h na ugye megmondtam h értékes vagyok.. aztán nap mint nap azt vizsgálod majd h megfelel-e minden elvárásodnak.

Engedd el ezt a büszkeségből keresést, jobban jársz ha előbb a lelki békéddel teremtesz kapcsolatot hidd el. utána már nem fog számitani h van-e melletted nő.

2019. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ismerkedj! Van sok értelmes lány is a korosztályodban. Vajon miért csak azokat a bulizós csajokat veszed észre? A szolidabb lányok eddig elkerülték a figyelmedet?
2019. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak az idő segít. Meg kell várnod amíg "hozzád érik" a korosztályod.
2019. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!