Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy barátoddal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy barátoddal, barátnőddel (haver barát és nem párkapcsolat), véletlen úgy alakult, hogy egymást felhúztátok, akár maszti is volt, (vagy más is lett) és nem lett rossz hatása a barátságra?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
volt
2019. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hülyén tettem fel a kérdést. Esetleg leírnátok hogy alakult, mi vezetett oda, és mi lett a vége?
2019. máj. 6. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
ingoványos talaj de főleg hosszabb távon kiheverhető felfogás kérdése hogy hogyan állnak a dologhoz. Olyat tudok hogy buli után összemelegedtek és később megkellett beszélni meg volt pár hét vagy hónap mire minden a helyére került újra ez egy barátság arról is szól hogy mennyire akarják életbe tartani vannak akik ha ilyen történik eltávolodnak szóval vagy vegyétek komolyan vagy maradjatok barátok vagy fektessétek le hogy akkor ez egy barátság extrákkal lenne.
2019. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, ha gondolod, és kíváncsi vagy rá, privátban leírom.
2019. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!