Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzzük le a bűntudatot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzük le a bűntudatot, a szégyent?

Figyelt kérdés

Az unokatesomeknal voltunk egy bulin ami náluk volt.a szülők nem voltak otthon.ittunk meg minden ami egy bulin szokott lenni,majd mindenki szépen lassan el ment haza,végül csak ketten maradtunk.Nem mondanám hogy nagyon részegek voltunk de ittunk pár pohárral és eléggé feloldottak a gátlásaink.O is részeg volt és én is.oda hívott magához és leszoptam,majd le feküdtünk.ez kb 2 hete volt .miutan felkeltem egybol haza rohantam.


És most akar hányszor találkozunk inkább egymásra se nézünk mert borzalmasan szégyelljük magunkat és bűntudatunk van.

Hogy győzzem le ezt az érzést ?


19/L



2019. máj. 4. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Szép

Ribi vagy mese nincs erről az útról nem tudsz letérni

2019. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Saját rokonoddal? Azt nevezem! Majd túl leszel rajta egyszer
2019. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Majd az idő enyhíti.

Vagy fokozza..

Nem lehet tudni.

Nincs gyors megoldás

2019. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold,bár ha találkoztok mindíg eszetekbe fog jutni.
2019. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jó volt ne törődj vele !
2019. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 nálatok is divat ez dezsvírem?
2019. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szép vagy!

Inkább írtad volna hogy jól felöntöttetek a garatra,mert az még mentesített volna!

De hogy tudatosan,az már téged minősít!

S azt hiszem ezzel el is mondtam mindent!

Van ennél még lejjebb is! Hajrá!

Remélem minél tovább az emlékedben él majd ez a dolog,s nem csak őgy amikor meglátod!

2019. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az igen! Hát emiatt lehet is bűntudatod gyalázat
2019. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez nem olyan gáz. Mármint persze, meredek, de nem lesz belőle gyerek. Én nem éreznék ezzel kapcsolatban ekkora bűntudatot. Megtörtént, most már nem tudtok rajta változtatni. Szerintem ez jobb, mint ha például megcsaltatok volna valakit, vagy még ezer másik tett van, ami ennél sokkal gázabb. Ennek semmilyen negatív következménye nem lesz. Nyilván nem lenne tanácsos egymásba szeretnetek, de ennyi.
2019. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem közeli rokonság! Nem kell reklámozni és majd elmúlik!
2019. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!