Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan nők akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők akiknél a szüzesség nem ciki?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok. De én jobban örülnék egy szűz lánynak, mint akinek előttem volt vagy 5 pasija. Nemtom ti hogy vagytok vele, de én ha nő lennék tudni örülnék egy szűz pasinak aki nem próbált ki előttem mondjuk 3 csajt. Lehet beteges a gondolkodásom de szerintem ennek örülni kellene :O

2019. ápr. 28. 10:40
1 2
 11/19 kamugyrosz ***** válasza:

Hat ki mi, sajna nem tudhatjuk. Lehet h igaza van az előttem valaszolonak

Rajtad all

2019. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9


Ez is emberfüggő. Van olyan aki igen és van olyan aki nem... Mint az élet minden területén, ugyebár.

2019. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez a ha szeretek valakit duma, szépen hangzik nem sokszor nem igaz.

Van, hogy a kapcsolat ellaposodik, még abban az esetben is, ha a pasit nem volt már szűz, mikor összejött a csajjal.

Érdemes körülnézni a megcsalád kategóriában is.

2019. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok és én is jobban örülnék egy szűz pasinak, de ez kb lehetetlen..
2019. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A múltkor valaki kérdezte, hogy hogyan kéne elvesztenie, mert most már nem maradt több idő várni rá. Megkérdeztem, hogy talán attól fél, hogy lemarad az utolsó péniszvonatról, hogy nincs ideje.

Szerintem nem örült a válaszomnak - bár nem ártott volna, ha el is gondolkodik rajta...

2019. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem cikiség kérdése. Én 22 éves voltam, hogy elvesztettem a szüzességem, amit sosem éreztem cikinek. De, azt tudtam, hogy szűz pasival nem akarok lenni. Nem azért, mert cikinek éreztem volna egy hozzám korban közellévőt pasit, hogy még szűz, hanem mert szükségem volt/van rá, hogy a férfi értse a dolgát, legyen, határozott, magabiztos, értse a dolgát. Ez megnyugtatott.
2019. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#15 már biztos talicskával kapja az üzeneteket...
2019. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ebben az országban egyetlen ilyen nő sem létezik. Ne is álmodj róla.
2019. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!