Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha végig nyögtem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha végig nyögtem az egészet?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el vele a szüzességem és egyszerűen nem tudtam csöndben maradni, végig nyögnöm kellett, ez nagyon gáz? Így utólag elég gáznak érzem. Pedig maszti közben vissza tudom fogni magam, de ott akkor nem ment. N

2018. dec. 1. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Én imádnám!
2018. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Amíg ilyeneket kérdezel, hogy ciki vagy nem ciki, addig az N helyett használd az L betűt.
2018. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. Szeretem. F.
2018. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én is így voltam első alkalommal. :) Na jó, a többinél is. :D

De ez miért lenne gáz?

2018. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfinek ez csak egy visszacsatolás, hogy jól csinálja, nem gáz, sőt, feltüzeli az embert.
2018. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Élvezve nyögj,ordíts,visíts mikor dugnak.Én imádom ezt a reakciót egy csajszitól.Még izgat is,de nagyon.Nálam az a gáz,ha olyan mint a néma kacsa.Ekkor azt gondolom,hogy nem tudtam kielégíteni,pedig erre odafigyelek.Volt két barátnőm,akik nem szólaltak meg.Elmondták később ,hogy nem tudnak élvezni,mert azt érezte,hogy akkor bepisil.A másik meg teljesen frigid ,de csak azért fekszik le velem,hogy megtartson.

Ne fogd vissza magad,mert a sex-ben pont az az egyik lényeg,hogy visszajelezzük a partnernek valamilyen módon,hogy mennyire élvezzük.Ezzel még őt is spanoljuk,izgatjuk.Hajrá,csak így tovább.

2018. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! A pasik többsége a hangosan élvező nőket kedveli!
2018. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt inkább inspiráló, ha " úgy magától jön"😁
2018. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Hülye vagy? Ez a legjobb dolog. A szex felszabadultan igazán jó, aminek része (lehet) a kéjes hangok kiadása. Szerintem, ahogy már sokan leírták, ettől csak még inkább beindul a partner.
2018. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és nem is gáz. Sztem az lenne gáz ha szex közben egyetlen egy hangot sem adnál ki és végig fapofával bámulnál a pasira.
2018. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!