Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ég a képem, el tudnám sírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ég a képem, el tudnám sírni magam. Szüleim is tudják hogy ilyen vagyok, ez nagyon ciki mi?

Figyelt kérdés

Nagyjából a sztori hogy 23 éves csaj vagyok és még nem voltam senkivel. Voltak 'jelentkezők' de nem tudom válogatós vagyok, és kicsit félek is. Viszont egyszer egy családi partin, ahol ismerősök is ott voltak felelsz vagy merszet játszottak, tőlem meg minden áron azt kérdezték hogy mikor vesztettem el. Úgy vélték ez egyértelmű. Egy ideig kerültem a kérdést de a végén már hazudtam valamit, tekintve hogy tesóm ott ült mellettem aki már 14 évesen túl volt rajta...

És a lényeg hogy el kellett mennem orvoshoz, ők vittek el mert messze van, és rögtön olvasták a papírt mi bajom, és a papíron rajta van hogy nem volt még némi együttlét.

Most nagyon cikinek érzem ezt. Na nem azt hogy anno hazudtam, szerintem arra nem is emlékeznek, inkább azt hogy ennyi idősen még mindig itt tartok. Még egy párom sem volt.

Most nem privát üzeneteket várok felhívásokkal, hanem nem is tudom véleményt vagy hogy van e valaki hasonló helyzetben.



2018. febr. 12. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy felesleges ezen búsulkodnod, és itatnod az egereket! Fel a fejjel! :)
2018. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Kik azok az ők? Anyukád? Nem vagytok olyan viszonyban, hogy elmondd neki, hogy még szűz vagy és csak azért mondtad azon a családi partin, hogy nem vagy az, mert cikinek érezted bevallani az igazságot.
2018. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz már tehetség kell, hogy nőként ne tudd elveszteni, úgy, hogy igazából még akarnád is... :'D
2018. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Basszus, pont a családod előtt nem kéne egy ilyen dolgot cikinek érezned. De amúgy sem ciki.

Egy barátnőm hasonló helyzetben volt sokáig. Se párkapcsolat, se semmi. 25 volt, mikor elkezdett járni egy sráccal, vele is vesztette el, azóta is együtt vannak.

Tehát fel a fejjel, nyugodj le, és kezdj el ismerkedni :). De lehetőleg olyan férfit keress, akit több érdekel annál, mint ami a lábad között van.

2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

En most komolyan nem ertelek. A csaladod elott szegyenled azt, hogy meg szuz vagy 23 evesen? Az edes apad es anyad elot? Akinem a vere vagy es szeretnek teged, es valoszinu, hogy mindent odaadnanak erted? Ha az en lanyom lennel (felteteles mert meg nincs gyerekem, de most kijelenthetem) hogy ha kijonnel a rendelobol megolelnelek es megkerdeznem, hogy minden rendben van gyermekem. Nem a szuzeseggel, hanem az egeszsegeddel foglalkoznek. A masik, hogy nem csinaltal semmi rosszat, torvenybe utkozok, negativ szegyenleni valot. Elhiszem hogy te szegyenled kicsot, h meg az vagy, de az pozitiv szegyenleni valo. Nem rossz. Inkabb a tesod szegyelhetne el magat, ami azt illeti... Nem te. Hulye vagy, mar bocs :D nyugodtan akar el is mondhatod nekik, hogy meg az vagy. Nincs ebben semmi.


Ami a felelmedet illeti, ha mar kivanod is a sexet, akkor mi a jo francert vagy mar ilyen alamuszi, es nem talalsz magadnak egy pasit. Nem kell tulaggodni azt a szuzesseget, beteszi, 3 loket es mar nem faj. Nem kell tulhisztizni am. Annyira faj, amennyire rastresszelsz csak. Minel gorcsosebb vahy, annal rosszabb. Szedjel mar fel egy pasit es ad meg vegre a puncidnak amit akar. Es ne a fajdalomtol felj. Meg minden no tulelte, es azota is elvezik a sexet. Ne hulyits, nokent annyi pasit fogsz, amennyit akarsz.


26F

2018. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ezen mit szégyellni. Tesódnak szerintem sokkal több oka van a szégyenre...
2018. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nyilván ismeretlenül nem akarok kritizálni senkit de ez inkább a családról mond mondana el mindent ha ezért rosszallóan néznének rád. Fiatal felnőtt nő vagy közük nem sok van hozzá hogy szűz vagy-e még vagy sem és ciki hogy csak úgy olvasgatják a rád vonatkozó orvosi papírokat, az én családom is leneveltem erről. Szerintem próbáld meg elfelejteni a dolgot de semmi esetre ne érezd rosszul magad ettől érezzék ők kellemetlennek...
2018. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

23 évesen egy igazi kincs leszel a jövendőbelidnek !!! :)


Ne búsulj én cukinak tartanám és szeretném ezt is benned :) 26/F

2018. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez legyen az életed legnagyobb problémája.... Irigyellek! :D
2018. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet hogy én 26évesen vesztettem el, és addig annyiféleképpen szégyenültem meg amennyiszer senkinek senkívánnám. Vajon miért hiszi a kérdező is h gáz? Mert millióan mondják neki. Anyámék se ölelgettek vigasztaltak hanem a hátam mögött elcseszettnek neveztek.

Én ma úgy gondolom hogy nem az én hibám volt mert lelki sérülések is közre játszottak. De az tulzás hogy cuki vagy nincs ok szar kedvűnek lenni mikor évek alatt a jó csaj haverjaim se engem választottak mert szűz pasi csúnyább csajoknak se kel stb eddig elég volt ragozni. Az biztos h jobb faxra húzogatni idegen csajokat is mint várni a nem létező nagyŐn-re

2018. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!