Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ég a képem, el tudnám sírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ég a képem, el tudnám sírni magam. Szüleim is tudják hogy ilyen vagyok, ez nagyon ciki mi?

Figyelt kérdés

Nagyjából a sztori hogy 23 éves csaj vagyok és még nem voltam senkivel. Voltak 'jelentkezők' de nem tudom válogatós vagyok, és kicsit félek is. Viszont egyszer egy családi partin, ahol ismerősök is ott voltak felelsz vagy merszet játszottak, tőlem meg minden áron azt kérdezték hogy mikor vesztettem el. Úgy vélték ez egyértelmű. Egy ideig kerültem a kérdést de a végén már hazudtam valamit, tekintve hogy tesóm ott ült mellettem aki már 14 évesen túl volt rajta...

És a lényeg hogy el kellett mennem orvoshoz, ők vittek el mert messze van, és rögtön olvasták a papírt mi bajom, és a papíron rajta van hogy nem volt még némi együttlét.

Most nagyon cikinek érzem ezt. Na nem azt hogy anno hazudtam, szerintem arra nem is emlékeznek, inkább azt hogy ennyi idősen még mindig itt tartok. Még egy párom sem volt.

Most nem privát üzeneteket várok felhívásokkal, hanem nem is tudom véleményt vagy hogy van e valaki hasonló helyzetben.



2018. febr. 12. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez kamu kérdés. Ilyen nincs.
2018. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A Felelsz vagy mersz csak egy játék, ráadásul kicsit buta játék, nem kell ott igazat mondani. Bár nem kellett volna szégyellned, nincs abban semmi, megmondhattad volna, igaz, nem tartozik senkire.


Hogy ennyi idősen "itt tartasz", abban sincs semmi. De ha (nem mások véleménye miatt!) zavar téged, változtatni szeretnél rajta, érdemes lenne az okát kideríteni.

2018. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem írnak rá egy orvosi papírra sem, hogy nem qrtál. :DDDD Kivéve, ha nőgyógyászati vizsgálat volt.
2018. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki 23 évesen szűznek lenni. Hidd el, ha odakerülsz a párod még örülni is fog neki! :)
2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
én is hasonló cipőben jártam, 25 N vagyok, tavaly vesztettem el. Előtte én is hazudtam még a baráti körömnek is, nem akartam, hogy emiatt furán nézzenek rám, cikinek éreztem. Ugyanakkor nálam minden érzelmi alapon működik, nem akartam senkivel csak azért lefeküdni, hogy már ne legyek szűz (ilyet nyilván találtam volna, és te is találnál, de értelme nem lenne). Az első komoly párkapcsolat későn talált rám, előfordul az ilyesmi. Ő ezt kifejezetten értékelte, hogy mással még nem voltam. Azóta is együtt vagyunk. Szóval a lényeg, h ez nem jelenti azt, hogy örökre "így maradsz", ne aggódj. Próbálj ismerkedni, hátha lesz valaki, aki megtetszik.
2018. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Te jó Ég, mennyi idióta válasz, jót röhögtem rajtuk :D Ezért felesleges ide ilyet kiírni, ami ritkaság, mert vagy kamunak titulálják, vagy jön az 100 jelentkező, aki szívesen megfosztana a szüzességedtől, kedves kérdező. És még csak nem is jó csávók, hanem 30 éves szűz pasikák vagy 60 éves vénemberek. (Vagy 16 éves álló f*ú kisfiúk :D)


1. Miért lenne kamu kérdés? Itt vagyok én, szintén 23 éves (lassan 24) és szűz vagyok. Mi olyan hihetetlen ezen? Így alakult az életem és nem tartom magam sem testileg, sem lelkileg defektesnek, van normális életem és baráti köröm, nem antidepresszánsokon élek egy szobába bezárva. Csak nekem az a különbség, hogy a családom kb. letojja ezt a tényt, a kérdezőével ellentétben.


2. Szépen leírod neki, 5-ös válaszoló, hogy semmi ciki nincs ebben, de azért legyen szíves feküdjön össze az első szembejövő pasival, érzelmek nélkül. Na, ettől óvva intenélek, kérdező, ha már eddig vártál.


3. De igen, nőgyógyászati leletre ráírják az ilyet, hogy szűz az illető és ép a szűzhártya. Egyébként nekem is volt ennek kapcsán egy hasonló sztorim, hogy elhagytam az orvosi papírt, pechemre pont az egyik jó fiú barátom találta meg. Visszaadta és szóba sem került semmi belőle azóta sem, szóval nem tudom, tudja-e vagy egyáltalán érdekli-e a dolog. Szóval nyugi :)

2018. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16, te nagyon nem tudsz értelmezni. En egy szoval se írtam neki azt, hogy fekudjon ossze az elso jott-menttel. Azt írtam neki a második felében a válaszomnak, hogy ha esetleg kívánja a sexet már maga is, akkor ne a fájdalomtol valo félelem tartsa majd vissza. Es hogy azt (a fájdalmat) ne dramatizálja tul. Nem ugyan az. Elhiszem, hogy a szuzek a szuzeket védik, a kurogépek a kurogépeket. Ez természetes. De én nem támadtam a kedves szuz kérdezot. Inkább megprátoltam. Sokkal nagyobb nyomatéka volt az elso felének. De látom eléggé rád mégis a második fele hatott csak.
2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ, függetlenül attól mit tartalmaztak! A megnyugtató szavakat főleg!

Igen, nőgyógyászati vizsgálat volt, és rajta szerepelt. Szüleim, illetve apám és nevelő anyám gondolom csak tudni akarta mi van velem ezért néztek bele, sajnos utánuk láttam, hogy ez is szerepel a papíron.

Többeket érdekelt itt is és persze privát üzenetben is, hogy ez hogyan fordulhat elő, hogy nem voltam senkivel.

Pontos indokot nem tudok mondani. Nem találtam megfelelő személyt. Sokat randiztam, tehát lehetőséget adtam magamnak úgy érzem. Csak a legtöbb olyan volt, hogy jó-jó, elbeszélgetünk, de nincs semmi plusz. Valaki még külsőre se volt a zsánerem. Volt akivel tényleg próbáltam, többször találkoztunk, mert jól kijöttünk de semmi kémia.

Azért azt hozzá kell tenni, hogy félénkebb lány vagyok, régebben eltudtam volna képzelni valakivel, talán lett is volna belőle valami ha nem vagyok olyan "elérhetetlen", félénkségemből fakadóan... :D

A magánnyal pedig nincs semmi bajom, lehet csak azért mert megszoktam, hogy egyedül vagyok.


Valaki nem tudja elképzelni miért ciki. Mikor régen kollégista voltam, volt egy szobatársam aki imádta a szexet és imádta is ezt velünk megosztani. Engem általában hidegen hagy mások ágy szokásai, úgy érzem nem rám tartozik. Nem vagyok prűd, elpoénkodok ebben a témában, nem fordulok el ha ilyet mutatnak a tv-ben, de az nem érdekel, hogy ki hogy sz*pta le barátját. Na a lényeg, hogy mikor ennek hangot adtam (később másik barátnőm is) az volt hogy ja te még kislány vagy. Majd ezt később egy másik közeli barátnőmtől is megkaptam.


Valójában nem érzem/éreztem kevesebbnek magam, de ez azért rosszul esik. Kezdték velem elhitetni, hogy ennyi idősen még senkit nem vittem haza?! Tuti defektes vagyok. Már azt is megkaptam, hogy esetleg a lányok érdekelnek.

Sajnálom ha hosszú választ írtam, próbáltam bemutatni hogy lehetséges ez még a mai világban, illetve én nálam. :)

2018. febr. 13. 22:14
 19/19 anonim ***** válasza:
a barátnőid elég primitívek, ha emiatt cikiznek meg leszbikusnak titulálnak... egyébként tényleg nem vagy egyedül, nagyon sok szűz fiú és lány is van 20-on felül, akikről nem is gondolnád, hogy azok.
2018. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!