Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan nők akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők akiknél a szüzesség nem ciki?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok. De én jobban örülnék egy szűz lánynak, mint akinek előttem volt vagy 5 pasija. Nemtom ti hogy vagytok vele, de én ha nő lennék tudni örülnék egy szűz pasinak aki nem próbált ki előttem mondjuk 3 csajt. Lehet beteges a gondolkodásom de szerintem ennek örülni kellene :O

2019. ápr. 28. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Neked csak azért kell szűz nő, mert egy tapasztalt nőtől be vagy szarva.

Igazából ezért is vagy szűz, reflektál egymásra a kettő.

A nők pedig ezt pikk-pakk levágják és nem lesznek tőle elájulva.

2019. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, léteznek!


Nézz át a tini párkapcsolatok rovatba!

2019. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőnek van igaza.
2019. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

egy nők a tapasztalatért, magabiztosságért, dominanciáért vannak oda (úgy a 90%), illetve azért hogy akármilyen fantasztikus vagy, mégis őket választottad a sokból.


Te tapasztalatlan vagy, tesze-tosza, és azt se tudod hol kezdj neki, opcióid pedig nem voltak. Nagyon vonzó.. :D

2019. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Egy fórumon, ahova az jön fel kérdezni, aki 1: troll, 2: valódi érdeklődése van a témáról, 3: gondja van, azok közül nem érdemes teljes társadalomra kivetni bármilyen konklúziót. Ezért az itt feltett kérdések nem mérvadóak, de mutatják, hogy vannak NÉHÁNYAN, akik úgy gondolkodnak, mint amit kérdése mutat.


Ha szűz pasikat keresel, arra viszont ez a fórum egész jó, mert itt kb öngyilkos akar lenni valaki, mert 19évesen még nem dugott meg fél falut. (ami igazából már mentális egészség kategória)

2019. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de "na bumm". Alkalom 2 esetben lett volna ennek megváltoztatására, de az egyik egy gerinctelen kihasználás lett volna, a másiknál meg nem voltak érzelmeim a nő irányába.


Külsőre úgyse mondja meg senki, ha valaki megszeret az nem emiatt fog lekoptatni (ha meg igen, akkor segítek csomagolni neki) és amúgyis csak az első alkalomig tart az állapot.


Akik meg 19 évesen emiatt rínak (előző válaszoló írta ezt, hogy sok ilyen van), azok többsége ügyetlen, ha nem képes önmagával is kielégülni.

2019. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
ha 10 vagy 20 pasit írtál volna még megértenélek de 5 simán összejöhet egy visszafogottabb lánynak is de örülni annak hogy szűz hát nemtudom nekem semleges bár a szűzekkel a legnagyobb gond éppen az hogy ezt úgy fogják fel ahogy... rágörcsöl önmagát marcangolja a viselkedésén is látszik hogy teljesen bizonytalan (és nem csak az ágyban sokszor..) Szóval nem erény a szüzesség de hátrány se lenne ha az emberek normálisan tudnának ehhez állni nem ráparázni. Egyébként nekem így 22 évesen visszatetsző ha egy lánynak már több pasija volt mint ahány éves de ha a személyisége külseje vagy közös érdeklődés miatt megfog emiatt nem lenne lapát viszont voltam szűz lánnyal is és hát macera de szintén ez nem lenne ok bármire is de szerintem pont az a legjobb ha már van tapasztalata a nőnek is.
2019. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kamugyrosz ***** válasza:

Én őszintén nem orulnek ha szűz lenne a pasi akivel osszefekudnek

Ha szeretem persze elfogadnám de tényleg jobb ha valaki tapasztalt

2019. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nemtom ti hogy vagytok vele, de én ha nő lennék tudni örülnék egy szűz pasinak aki nem próbált ki előttem mondjuk 3 csajt."

Hát nem mindenki.

Én mondjuk komoly kapcsolatban nem kezdenék egy szűz pasival, mert ha egyszer belekóstol a puncimba, utána már kíváncsi lesz, hogy vajon milyen a többi? És utána próbálná meg bepótolni azt amit elvesztegetett.

Nehogy azt mondd te sem nekem, hogy azzal a csajjal akivel elveszted a szűzességed le fogod élni az életed mellette anélkül hogy más puncit is ki akarnál próbálni.

2019. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Minden punci egyforma csak a keret más. Ha szeretek valakit miért mondjak le róla egy másik nő miatt? Soha :)
2019. ápr. 28. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!