Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi idősen ciki a szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és nem voltam még lánnyal. Ez ciki?

Túlságosan visszahúzódó vagyok, ez az oka.

Eddig csak 1-2 lányt öleltem meg, és pusziltam szájon, más nem volt.:/


2019. márc. 13. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

Éld az életed, és ne azon agyalj, hogy vadidegenek szerint mi ciki, meg mi nem. Ők sem törődnek azzal, hogy szerinted az életvitelük ciki-e.

2019. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen még lány kezét sem fogtam.
2019. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2019. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Ciki biza. Miért nem teszel ellene?
2019. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem az, hogy ciki, de a szociális készségeiddel bajok vannak. Barátaid vannak?
2019. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A mai világba ciki, hiszen a tizenévesek is aktív szexuális életet élnek.


Tudom, hogy majd "jól megmondják" neked, hogy áhh, nem az, de ne felejtsd el, hogy így hitegetik a 30-as szüzeket is.

2019. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek:/
2019. márc. 13. 20:00
 8/12 he84 ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki soha, mindenki úgy él, ahogy akar és ahogy tud. Ne mások véleményével foglalkozz ennyire, főleg ne azokéval, akik emiatt leszólnak. Nem értük élsz, hanem magadért, a te életed és nem másoké. Általában az éretlen, felszínes mai tinik és mai huszonévesek egy része szerint ciki, nem kell rájuk hallgatnod. Ez nem verseny, nem kell sietni senki miatt se.
2019. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

21 éves elmúltam, mikor elveszítettem a szüzességem. Elég mozgalmas életet éltem ,( több munkahely), nem volt időm ilyesmire, barátom is csak 2 volt, egy fiű és egy lány. Végül csak összehozott a sors olyannal, aki bírta tolerálni az életemet. Nem maradtunk együtt, mert más egyéb okok miatt az idegeimre ment. Majd találkoztam a férjemmel, így két emberrel feküdtem le életemben, de nem bánom ezt és a férjemmel még jó sokáig szetetnék :) gyerek is van már. Nem tartottam cikinek.


31\nő

2019. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha annak érzed akkor az.

Én nagyon annak érzem igazából már a mindennapjaimban is problémát okoz és belekerültem egy spirálba ami még inkább húz le sajnos oda jutottam hogy pszichológuson gondolkozok mert egyedül az ezen jelenség mögötti lelki okokat nem tudom megoldani. Ez van bástya lépj minél hamarabb keress megoldást mert én már két 2 éve egy helyben topogok és nem lett jobb attól hogy úsztam az árral.

20f

2019. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!