Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igénylem a szexet. Fájdalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénylem a szexet. Fájdalom mentesen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eléggé fel vagyok izgulva, igénylem a szexet. Lehetséges, hogy lehetne is egy személy akivel csinalhatnam, de... Eddig úgy, hogy beraktak nekem egyszer voltam pasival. Az se most volt. Nem volt egyszerű menet, épp ezért is félek, hogy így nehéz lenne a szex. Mit tehetnék, hogy ha eljutok addig ne legyen olyan fájdalmas és nehézkes és kellemetlen, mint mikor először és akkor egyszer beraktak nekem? Illetve melyik póz lenne a megfelelőbb, általánosságban melyik az a póz aminél a legkevésbé fáj?

Akár privátban is irhatsz.



2019. ápr. 7. 03:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá. F
2019. ápr. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 grana válasza:
100%
Sajnos az első pár alkalom ezzel jár, amíg kicsit tágulsz fájni fog pláne, ha nem egy türelmesebb tapasztaltabb palival gyakorolsz.
2019. ápr. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A görcs tényleg ront.


Misszionáriusban próbáld, jól felhúzott lábakkal. Az általában a legkevésbé fájdalmas póz. És egy türelmes pasival aki nem ront tövig beléd

2019. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat ez sajnos nem igy megy, par alkalom utan meg fájni fog. Probalj meg ellazulni, legyen hosszú az előjáték, óvatosan csinálja a fiú.
2019. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy tapasztalt, idősebb, türelmes, nem önző, rád is figyelő, gyengéd pasit! Nem egyszeri alkalomra!
2019. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Várd meg azt, akibe szerelmes leszel. Akinek a karjaiban teljesen el tudod engedni magad.
2019. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Összekell csiszolódeni az nem megy azonnal,meg az sem ártana,ha tapasztaltabb lenne a srác, és ne olyan legyen akit a farka vezet. És ja ne görcsöljrá.
2019. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!