Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szerint is lehet vonzó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is lehet vonzó ha egy nőnek fáj a lábad?

Figyelt kérdés
egy ficam, törött láb, fájós bütyök stb. mást is lázba tud hozni? kb óvódáskorom óta érdekel ez, kiváncsi vagyok, mások hogy élik ezt meg

2019. márc. 3. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy sajnálatos dolog.. Nem pedig izgató..


Ostoba..

2019. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért? amúgy pont azt szeretem ahogy enyhíteni tudom a fájdalmat, ellátom, segítek neki, és sosem én okozom
2019. márc. 3. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A hisztis pasikat a normális nők kerülik.
2019. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát a kérdés az, hogy vonzó-e, ha egy nőnek fáj a lába? Vagy hogy egy nőnek teszhet-e, hogy "neked" fáj a lábad?

Nem mindegy, hogy Jézuska, vagy géppuska...


1. eset:

Ha egy nőnek fáj a lába számomra elsőre vonzó, mert lehetséges, hogy megengedné, hogy megmasszírozza neki az ember a talpát - de 100%, hogy nem lenne benne;

2. Eset:

Ha az én lábam fáj(na9, ez nem lenne vonzó a nőnek, max. ha egy kicsit alapból anyáskodó lenne a nő.


Nálam vonzó, ha egy nő sarkán, lábujján ragtapasz van, ami pl.: egy nyári mezítlábas napon látszódik egy papucsban.

2019. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy vonzó-e, ha egy nőnek fáj a lába:)
2019. márc. 3. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:

És te vagy az a nő, vagy neked jönnek be a fájós lábúak?

(Amúgy szerintem nem vonzó. Semmilyen betegség nem vonzó, mert az emberek elsősorban egészséges párt szeretnének maguknak, aki nem nyafog, hogy most nem akarok elmenni veled, mert fáj a lábam.)

2019. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, értem mire gondolsz, szerintem bizonyos esetekben ez tud vonzó lenni. Ha egy szép, erotikus lábbal történik valami rossz, no nem nagy dolog, de olyan, amit azért ápolni kell - és te lennél az ápoló ;)
2019. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nejem félrelépett, kiment a bokája, begipszelték. Aztán begipszelt lábbal is volt aki vonzónak, izgatónak találta, mert vele is "félrelépett". Lehet vonzó, hogy a gipsz végződésénél az élvezet alagútja kezdődik... :-)
2019. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!