Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul?...

Jogosan esik ez rosszul? Férjem szerint nem vagyok vonzó.

Figyelt kérdés

Itthon vagyok egész nap a gyerekkel, mire este 8 körül hazaér, addigra én már fáradt vagyok. Vagy kényelmes otthoni ruhában vagy már pizsiben, mert fürdés után szeretek azt húzni.


A régi hosszú hajam levágattam, mert nem láttam értelmét, hogy mindig fel legyen kötve(gyerek előtt is mar úgy tudtam csak hordani a hajmosás napját kivéve) és olyan frizurát akartam, ami mindig ugyanolyan jó és kiengedett. Most vállig ér.


Anno izmos voltam és szálkás,most alig van időm edzeni (pár hónapja megint csak szeretnék, de nincs mikor, mert nincs segítségem) és gyakran nincs időm egészséges ételt főzni, viszont a szoptatás miatt folyton eszem.


Nem vagyok elhízva, szoptatással 2 hónap alatt visszafogytam, de már csak sejlenek a valamikori formáim. Azért még mindig sokan irigyelnek.


A mellem sem tetszik már neki, mert a szoptatástól nem áll már, mint a cövek.


Terhesen azt hittem, csinos anyuka leszek, de nincs időm lakkozni,sminkelni, edzeni. Kimenőm konkrétan nulla, tavaly februárban elmentem egy 2 órás előadásra! Az volt az első és utolsó programom. Szerinte nekem nincs igényem szórakozásra (vagy inkább nem merem mondani, mert az gáz!). Mégis mikor tudnám kicsípni magam?


Mosom a hajam, szedem és festem a szemöldököm, gyantázom a bajszom, borotválkozom, nem vagyok igénytelen, naponta váltom a ruhát, de van, hogy naponta 3-at húzok, de ezek kényelmes szerkók és igen, nem csini blúzok.


Mégis mit vár tőlem? Kisestélyit húzzak magassarkúval és műszempillát?


Alig van itthon, hogy lássa, mennyire nem a seggemet meresztem egész nap (és még dolgozom is itthonról) és akkor odavágja nekem, hogy nem vagyok vonzó, legyek mar egy kicsit az....


2018. jan. 7. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
És félig elhagyott testtel, otthoni, v pizsamás ruhában mégis hogy várod, el, hogy ugyanúgy csinosnak lásson, mint fény korodban?
2018. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, jogosan esik rosszul.

Próbalj meg kicsit több időt magadra forditani. A férjednek pedig latnia kellene hogy te mennyit teszel a csaladert es nem kiritzalni

2018. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

És ha nem segít be, hogyan várhatja el, hogy még a topon is legyen a külsőm?

Egyébként meg ő is leeresztett, de nem mondom neki!

2018. jan. 7. 18:28
 4/25 A kérdező kommentje:
2-es: köszi, megpróbálok. Egyelőre kiestem a ritmusból.
2018. jan. 7. 18:29
 5/25 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy sz ar provokáló kérdés. Részemről kár volt ennyit fárasztani az ujjaid.
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Lehet szar a kérdés, de nem kitaláció.
2018. jan. 7. 18:31
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, legalabb elmondta. Lehet nem eppen kedvesen, de mar tudod..

Beszeld meg vele, hogy minor szabadnapja van, the nagyon szivesen elmesz edzeni, szepsegszalonba..

2018. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán nyugtat meg :D
2018. jan. 7. 18:34
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mennyi idős a gyerek?

Azért én elmagyaráznám a férjemnek, hogy a csini cuccaim nem azért vannak, hogy felfogják a bébikajalövedéket... A többi dologgal nem tudom. Nekem extrém nyűgös gyerekem volt, de azért kétnaponta 30-50 percet mindig tornázom a mai napig, nem kell ehhez eljárni. Főtt étel mindig van. És segítségem 0, ugyanis külföldön vagyunk, sőt itt már egy éves korától semmi nem jár, így dolgozni is kell. Mégis minden patika, velem az élen.

2018. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Hány gyereked van?

Nem gondolom, hogy ne lehetne gyerek mellett is csinosnak maradni. Sok nő beleszalad ebbe a levágatom a hajam-mackónadrágban vagyok dologba.

Körmöt lakkozni meg sminkelni nem tart órákig, igenis szakíts rá időt. Ne a hím kedvéért hanem magad miatt! És nyugodtan mondd meg neki, hogy ha ő is lelakott lett.

2018. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!