Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul?...

Jogosan esik ez rosszul? Férjem szerint nem vagyok vonzó.

Figyelt kérdés

Itthon vagyok egész nap a gyerekkel, mire este 8 körül hazaér, addigra én már fáradt vagyok. Vagy kényelmes otthoni ruhában vagy már pizsiben, mert fürdés után szeretek azt húzni.


A régi hosszú hajam levágattam, mert nem láttam értelmét, hogy mindig fel legyen kötve(gyerek előtt is mar úgy tudtam csak hordani a hajmosás napját kivéve) és olyan frizurát akartam, ami mindig ugyanolyan jó és kiengedett. Most vállig ér.


Anno izmos voltam és szálkás,most alig van időm edzeni (pár hónapja megint csak szeretnék, de nincs mikor, mert nincs segítségem) és gyakran nincs időm egészséges ételt főzni, viszont a szoptatás miatt folyton eszem.


Nem vagyok elhízva, szoptatással 2 hónap alatt visszafogytam, de már csak sejlenek a valamikori formáim. Azért még mindig sokan irigyelnek.


A mellem sem tetszik már neki, mert a szoptatástól nem áll már, mint a cövek.


Terhesen azt hittem, csinos anyuka leszek, de nincs időm lakkozni,sminkelni, edzeni. Kimenőm konkrétan nulla, tavaly februárban elmentem egy 2 órás előadásra! Az volt az első és utolsó programom. Szerinte nekem nincs igényem szórakozásra (vagy inkább nem merem mondani, mert az gáz!). Mégis mikor tudnám kicsípni magam?


Mosom a hajam, szedem és festem a szemöldököm, gyantázom a bajszom, borotválkozom, nem vagyok igénytelen, naponta váltom a ruhát, de van, hogy naponta 3-at húzok, de ezek kényelmes szerkók és igen, nem csini blúzok.


Mégis mit vár tőlem? Kisestélyit húzzak magassarkúval és műszempillát?


Alig van itthon, hogy lássa, mennyire nem a seggemet meresztem egész nap (és még dolgozom is itthonról) és akkor odavágja nekem, hogy nem vagyok vonzó, legyek mar egy kicsit az....


2018. jan. 7. 18:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

A rövidre vágott haj az engem is taszít. Persze váll rövid az még belefér.


Vegyél pár kényelmes, mégis nőies ruhát.

Legyenek élményeitek együtt. Menjetek el sétálni, túrázni, hegyet mászni, kalandparkba, termálba, játszótérre, társasjátékozzatok, páros tornázzatok, táncoljatok stb.


Olvass kommunkációról és kapcsolat kémiáról.


Mássz rá a párodra. Tudom nagyon egyszerű fáradnak és lakótársasnak lenni, de erőltesd meg magad és támadd meg a férjed.


Ha kell menjetek el kapcsolat terápiára. Gondoljatok a kicsire. Ha megoldható tartsátok együtt a családot :)

2018. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Szerintem pedig - ha még nem tetted meg eddig - "SÜRGŐSEN" NÖVESZD VISSZA a hajad. És többé a büdös életbe ne jusson eszedbe levágatni! Értem, hogy "kényelmes", meg "praktikus", de azért ne rendeljünk mindent ennek a két szempontnak alá...


Az előző válaszolónak van igaza.

2020. okt. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Azóta voltam 2 nőiesség tanfolyamon. Igazán odatettem magam. Nem kellettem sehogysem. Már elváltam... persze több okom is volt rá.
2020. nov. 8. 08:16
 24/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Indiszkrét kérdésem: Mi miatt váltál el végleg? Csak kíváncsi vagyok...
2020. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Mert egyszerűen nem érdekelte, hogy javuljon a kapcsolatunk és megelégeltem, hogy mindenért én vagyok hibás.

Persze ő azóta is úgy értékeli, hogy nekem semmi sem volt elég.

Hát... semmit kaptam meg letolást. Az nem volt elég :)

2020. dec. 6. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!