Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul?...

Jogosan esik ez rosszul? Férjem szerint nem vagyok vonzó.

Figyelt kérdés

Itthon vagyok egész nap a gyerekkel, mire este 8 körül hazaér, addigra én már fáradt vagyok. Vagy kényelmes otthoni ruhában vagy már pizsiben, mert fürdés után szeretek azt húzni.


A régi hosszú hajam levágattam, mert nem láttam értelmét, hogy mindig fel legyen kötve(gyerek előtt is mar úgy tudtam csak hordani a hajmosás napját kivéve) és olyan frizurát akartam, ami mindig ugyanolyan jó és kiengedett. Most vállig ér.


Anno izmos voltam és szálkás,most alig van időm edzeni (pár hónapja megint csak szeretnék, de nincs mikor, mert nincs segítségem) és gyakran nincs időm egészséges ételt főzni, viszont a szoptatás miatt folyton eszem.


Nem vagyok elhízva, szoptatással 2 hónap alatt visszafogytam, de már csak sejlenek a valamikori formáim. Azért még mindig sokan irigyelnek.


A mellem sem tetszik már neki, mert a szoptatástól nem áll már, mint a cövek.


Terhesen azt hittem, csinos anyuka leszek, de nincs időm lakkozni,sminkelni, edzeni. Kimenőm konkrétan nulla, tavaly februárban elmentem egy 2 órás előadásra! Az volt az első és utolsó programom. Szerinte nekem nincs igényem szórakozásra (vagy inkább nem merem mondani, mert az gáz!). Mégis mikor tudnám kicsípni magam?


Mosom a hajam, szedem és festem a szemöldököm, gyantázom a bajszom, borotválkozom, nem vagyok igénytelen, naponta váltom a ruhát, de van, hogy naponta 3-at húzok, de ezek kényelmes szerkók és igen, nem csini blúzok.


Mégis mit vár tőlem? Kisestélyit húzzak magassarkúval és műszempillát?


Alig van itthon, hogy lássa, mennyire nem a seggemet meresztem egész nap (és még dolgozom is itthonról) és akkor odavágja nekem, hogy nem vagyok vonzó, legyek mar egy kicsit az....


2018. jan. 7. 18:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ok, meg fogom neki mutatni, hogy így is lehetek a topon! A lakás amúgy mindig csillogott-villogott. Kíváncsi vagyok, ha több időt fordítok magamra és valami elúszik, gond lesz-e...
2018. jan. 7. 19:04
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Időnként szakíts időt magadra, apuka is nyugodtan kiveheti a részét a gyereknevelésből.
2018. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%

32 éves vagyok 3 gyerekem van.

9 éves 2.5 éves és 1.5 eves.

Minden reggel és este fürdök minden reggel hajat mosok. Borotvalkozom. Megszaritom a hajam és teszek fel egy kis sminket.

Felveszek egy egyberuhat, nem tetszenek a macinacik pólóval.

Egész nap pakolok a 2 kicsi után. Amikor a nagy hazajon néha utána is.

Tehát nem meresztem a seggem, 2 pelusos mellett nem is lehet.

2 szintes családi házat tartok rendben.


De mindig tudok csinos lenni. Kell is.

Elhanyagoljak magukat a nők aztán kiakadnak h szeretőt tart a férj.

Aki csinos, illatos, odaado.....

2018. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%
A férjed egy se€€fej,hagyd vele a gyereket te pedig menj ahová akarsz.
2018. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Minden reggel hajat mosni és megszárítani? Jót alszanak, igaz?


A gyerekkel együtt fürdök (jobban mondva mellette, mert ő a saját kádjában pancsol, míg én tusolok), így bírok csak hajat mosni pár naponta.

Sokszor ábrándozom, milyen lenne, ha átaludná az éjszakát, de ma is másfél óra altatás után 22-re végre elaludt, most ébredt másodszorra és hajnalig lesz még pár ébredés...

Reggel első dolgom a hűtőben kutatni energiapótlás után.


De eskü ezt is ki fogom próbálni... Rajtam ne múljék... Akkor fogok hajat mosni, mikor apa még alszik és ő lesz hajmosós reggeleimen hajnali szolgálatban :D

2018. jan. 8. 00:09
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Az a nő, aki nem tudja a pasival megbeszélni hogy legalább kicsit segítsen neki, meg is érdemli a jajdefáradtvagyoknincsidőmmagamra típusú sírást. Én férjem is dolgozik (nyilván, mint mindenkié), de amikor körmöt akarok lakkozni vagy beszárítani a hajamat, addig ő van vele! Ez általában hétvégére esik. Csini ruhát akkor veszek ha elmegyünk itthonról, itthonra minek? De ha elmegyünk, MINDIG csinos vagyok, meg egy Auchan bevásárláshoz is sminkelek és figyelek a kiegészítőkre: ékszer, a sminkhez harmonizáló sál, körömlakk rendben legyen, frizura szintén.

Hosszú szőke hajam van, vége vilagosítva, ha megyünk valahova kiengedem, vagy oldalcopf+csini sapi.

SOSEM értettem miért kell tipikus mamifrizkót vágatni (a vállig érő barna vagy festetlen) azért mert gyereket szül valaki. Baromi kevés nőnek áll jól és azoknak is csak belőve, faxa sminkkel.


Szedd össze magad. Rajtad múlik! A férj meg korrekt volt hogy elmondta és nem csak sunyin mas után sóvárgott vagy szomorkodott magában egy zsepivel. Így megkaptad az esélyt változtatni. Elsőként a mamifrizut növeszd meg formára vagy tegyél bele életet egy kis színnel!

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj a vállig érő hajjal :D

Kérdező, és ha körmöshöz járnál zselére v. Gél-lackra? Akkor nem kell otthon bíbelődni vele, csak elmész 3-4 hetente addig is kikapcsolódsz... Próbálj meg heti 3x v 2x edzeni kicsit hétvégén annyi időt csak tud rá vigyázni az apuka :)

2018. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Befestettem, most szárad.

Voltam szőke 16 évesen és tavaly is. Mindkétszer természetellenes volt, most arany-csoki barna lesz.

El fogok jutni körmöshöz meg fazonra vágatni. Edzésre talán este sort kerítek.

Trx-et fogom elővenni.

Vettem szépségápolási cikkeket es hazafelé azt néztem, tényleg minden nő milyen csinos hozzám képest.

Azt sem tudom, mi a divat egy 30-as nőnek. Ami kényelmes is.... ?

2018. jan. 8. 13:39
 19/25 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy minden nap hajmosas szárítás. Hidd el nem nagy ördöngösség 2 pici mellett sem. Hiszen játszanak, pakolnak, kivancsiskodnak anya mit csinál stb.

Tipikusan olyan dolog hogy arra van időm amire akarom.

Arra akarom, hogy legyen, hogy azért normálisan nézzek ki. Nem a csilli villi lakás kell a férjnek hanem egy vonzó nő aki várja haza (nyilván nem kosz és retek való a lakásba de egy általános rend és tisztaság elég, a maradék idodben amikor pl a kicsi alszik vagy csak elvan, inkább magadat tatarozd).


Én ertekelnem a ferjemben, hogy őszinte és nem titokban megy más nőkhöz, miközben te azt hiszed minden a legnagyobb rendben van köztetek.


Sajnos sok nő azt hiszi, hogy azzal hogy szült egy babát, övé a pasas és nem kell tennie azért, hogy így is maradjon.


Kezdetnek jó a hajfestes, körömlakk és ha néha tornazol...azt a picivel is lehet együtt, jó móka.

2018. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem a vállig érő haj a gáz, hanem az amelyik válig érő de formátlan, lóg és még rosszul is áll csak épp azért lett olyan mert szült valaki. A vállig érő haj kihangsúlyozza a pofit, nyakat, ezért fontos hozzá egy szép arc és csinos nyak, esetleg szép finom fülbevaló.
2018. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!