Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 2 ujjam befér mikor fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ujjam befér mikor fel vagyok izgulva fájdalom nélkül, akkor a pénisz se fog?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitudja
2019. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha két újjad befér az már jó.De egy átlag pénisz inkább kb három újj. mert a három újj körkerülete egyezik meg egy pénisz méretével.
2019. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Deha három így magamnak nem fér be, a jövendőbeli páromé majd befog? mármint a pénisze
2019. febr. 23. 01:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fér be 3 ujjad fájdalom nélkül és a mindenkori partnered ekkora vagy ennél nagyobb, akkor az is fájni fog, hacsak meg nem szokod vagy ki nem tágulsz.

32/f

2019. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha magadnak dugdosod, akkor nem tágulsz és nem is nedvesedsz.

Ha a párod csinálja, akkor meg egészen más a helyzet.

2019. febr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szuk voltam nagyon de ujjaival előkészítette a penisz helyét és nem volt gond
2019. febr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg befér.
2019. febr. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem kb olyan széles mint 4 ujjam.
2019. febr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Mindenképp addig pettingeljetek behatolás előtt, amíg az ő 2 ujja könnyedén mozog ki és be. Legyél elég síkos is az nagyon fontos és akkor remélhetőleg minden rendben lesz :)

Még egy fontos és egyben nehéz feladat, a szorongást, az esetleges fájdalmas behatolástól való félelmet el kell hessegetni a gondolatokból, mert a medence és a fenékizmok nem lazulnak el kellően és képtelen lesz a kívánt kitágulásra, másrészt a szorongástól a hüvely száraz maradhat.

A pároddal bizalmi kapcsolatot kell kialakítani, hogy a stressz meg se jelenjen az intim pillanatokban és akkor szerintem nem lesz gond :)

2019. febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáljuk ki. ÍRj rám.
2019. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!