Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz vagyok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz vagyok meg?

Figyelt kérdés

Meg ujjazot a baratom 2 napja es oda is rakta de nem rakta be rendesen. Ugye ezzel nem lehet elvesziteni a szuzesegunket?

Mielott jonnenek a kerdesek, hogy hany eves vagy 13? stb.

18 eves vagyok, de meg soha senkivel nem voltam ugy es nem tudom na

Ja es meg azota nagyon faj ott lent ez mitol lehet?

Segitsetek es a negativ komentekre nem vagyok kivancsi elore is koszonom



2019. febr. 24. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha odarakta de nem rakta be szűz vagy még , de testileg lehet hogy nem, de ha be is rakta egy picit, akkormár nem vagy, ha nem szakadt át a szűzhártyád, testileg még lehetsz az
2019. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen szűz vagy még.

Ha azóta fáj akkor valószínűleg felsértett a barátod a körmével, vagy túl durván csinálta.


L

2019. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Sírok egyébként ezeken a hozzászólásokon, meg úgy egyáltalán a kérdésfelvetésen. A szüzesség nem egy egzakt fogalom, nem fogsz hivatalos, tudományos válaszokat kapni, csak társadalmi konstrukció, amit eredetileg a tisztaság, ártatlanság, érintetlenség állapotának a leírására találtak ki. Ha ezt vesszük alapul, akkor nem vagy szűz, ha meg azt, amit az ide kommentelők hangoztatnak, akkor igen. Te döntöd el, minek tartod magad.
2019. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Addig az vagy amíg nem volt benned férfi nemiszerv. A szűz hártya már egészen kicsi korban is elszakadhat. Egyébként ha teljesen felnxomja az ujját is maradsz mert az nem akkora hogy kitágitson annyira hogy ne legyél Szűz.
2019. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A #3 mondta jól (kivéve a nagyképű lebaszást).
2019. febr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem annak szántam, bocsi.

(#3)

2019. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyire rakta be? Annyira, hogy az ő csípője elérte a puncidat, szóval benyomta valamennyire, vagy jóformán csak a makkjával játszadozott és picikét (1-2 centit) bement a lyukba?
2019. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kisarkítjuk a kérdést és elméleti síkra helyezzük akkor létrehozhatunk olyan kategóriákat mint a "kicsit terhes", a "kicsit be$zartam" és a "kicsit szűz" a kérdés hogy van-e ennek értelme. A te előadásodban szereplő kérdésnek kb annyi jelentőségét látom minthogy "Voltál-e már Szegeden?" vagy hogy "Ettél-e már mustáros csirkét?" Szóval ez egy eldöntendő kérdés, csak szerintem teljesen érdektelen hogy igen-e v sem. Téged nyilván érdekel, de lehet h a saját életed könnyíted meg ha átértékeled eme érdeklődés fontosságát és létjogosultságát.


Amúgy lehetne ezt a kérdést a focihoz is hasonlítani. Szóval gólvonalon belül volt-e a labda mértani középpontja vagy kívül? A te esetedben ez a szűzhártyád gyűrűje és a pénisz. Átért rajta vagy sem...


Ezt egy nőgyógyászati vizsgálat el tudja dönteni szóval ha mész hozzá megkérdezheted. Elvileg benne jobban kéne bíznod mint az itt válaszolókban.... Mi nem látunk bele a puncidba, gondolom te meg nem akarsz képet küldeni a behatolás utáni állapotról, szóval ez egy patt-helyzet. :)

35F

2019. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!