Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat a nyalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a nyalás?

Figyelt kérdés

18 eves lanykent meg sose volt orgazmusom, de ha a nyalasra, vagy arra, hogy engem nyalnak gondolok, akkor kerulok a legkozelebb hozza...

Normalis, hogy ez ennyire felizgat?



2019. márc. 31. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy normális :) Ezek szerint vágysz rá. Amúgy eddig hogyhogy nem volt orgazmusod?
2019. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg pasival... Es hat biztos rosszul is masztizom... Nem tudom😁
2019. márc. 31. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Megtiszteltetés lenne számomra, ha én csókolhatnálak puncin először. Elég ügyesen csinálom, jó eséllyel sikerülne a csúcsra juttassalak
2019. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Azért izgat, mert a gyakorlatban túl gyáva vagy ahhoz, hogy a lábaid közé engedd egy férfi arcát. Csak a fantáziálás, meg a félelem. Nem baj ha félsz a szextől. Pettingelj. Attól nem kell félni. Ha gondolod, írj bátran


29F

2019. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon is normális. Ez a legbiztosabb módja az orgazmus elérésének, feltéve ha jól csinálják. A nők legalább 60%-a egyedül a csiklója izgatásával jut orgazmushoz, és a szexológusok jó része gondolja azt, hogy a hüvelyben is a csikló rejtőző részének izgatása adja az orgazmust. A G-pont is valószínűleg a csikló belső végéhez köthető.

Ráadásul van valami erotikusan rendkívül izgató abban, hogy a leginkább rejtett, takargatott részedet tárod ki a fiú szájának.

2019. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Inkább fordítva: 60-70%-aa nőknek képes hüvelyi orgira (ez a tapasztalatom, és nem eszerint választottam barátnőt soha sem)üdv , a 15:25 ös voltam
2019. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon szeretem a szex ezen részét. Nyalásnál jobb felizgató "szer" számomra nem létezik. Utána nagyon élvezetes lesz az aktus.

Próbáld ki szerintem. :)

2019. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, írj rám nyugodtan. Van pár jó ötletem, hogyan élvezhetnél el végre. A farkam egyik ötletnek sincs benne ;-)

Viszont kicsit idősebb vagyok nálad (cserébe tapasztalt is), nem tudom ez mennyire zavar.

2019. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Akartam volna írni privátot, de sajnos nem lehet neked írni. Le van tiltva...
2019. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!