Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mennyire fontos az orál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
El tudtok képzelni egy kapcsolatot úgy, hogy a párotok sose elégít ki a nyelvével? Ha ilyen kapcsolatban vagytok, akkor hogyan kezelitek a helyzetet? Ez akár szakító ok is lehet számotokra?

2019. márc. 23. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Én nem szeretem ha nyal a párom.

Sőt, még sosem élveztem el senkivel így.

2019. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Én simán tudom mellőzni, sose szerettem. Az én kérésemre hagytuk abba és mégis olyan 6-7 évig remekül működött a szex köztünk. Hogy vége lett, annak meg lelki oka volt. Engem nagyon zavar, ha orálisan akarnak felizgatni, mert nem élvezem és emiatt a másik csalódik. Szóval én csak örülnék, ha nem erőltetné a partnerem ezt a témát.
2019. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évig voltam együtt egy sráccal aki nem szeretett nyalni. Talán 3-4 havonta 1x csinálta.

Többek közt ez is szakìtò ok volt, nem is a nyalàs miatt hanem mert nem volt neki fontos az èn èlvezetem, màrpedig a nyalàs szerves rèsze az orgazmusom lètrejöttènek. :)

Szòval igen, szakìtò ok.

2019. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg kort is írnátok?
2019. márc. 23. 22:55
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nagyon fontos, úgy tudok elélvezni. Én nem maradnék együtt olyan pasival, aki nem hajlandó nyalni, hiszen én is akarok szex közben orgazmust, és nem magamnak akarom elérni. Sokkal jobb, ha egy hozzáértő pasi nyelvére bízom magam. Szerintem meg lehet érteni, hogy orgazmus nélkül nem akarok élni, egy pasinak sem lenne elég, ha csak magának veri ki, és én nem juttatom el a csúcsra soha.

Olyan nőt keress, aki befásult szexualitással rendelkezik, csak bedugod, megdugod, és kész...

25N

2019. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenben vagyok, beletörődtem. Hiányzik, de ez van.
2019. márc. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az a befásult szexualitású, aki csak segédeszközzel, pl. nyelvvel tud elmenni és nem az igazi aktustól.
2019. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Köszönöm nem vágyakozom az orális szexre. Maga a gondolata sem tud izgatni.


22

2019. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

7-es: a nyelv miòta segèdeszköz? Ennyi erővel a kezed is az. Sőt, meg se csòkold a pàrodat mert az màr a szex segèdeszköze.

Kib.aszott primitìv lehetsz...

Ràadàsul a legtöbb nő bizony nem tud elmenni a ki be dugdosàstól! Ezt jobb ha az eszedbe vèsed.

2019. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
#7 van baj veled bőven. Segédeszköz a nyelv? 😂 Műnyelv, vagy mire gondolsz? De buta vagy... Nem befásult valaki attól, hogy úgy születik, hogy nincs hüvelyi orgazmusa. Ez nem választható dolog, nem én döntöm el, hogy nem fogok tudni elélvezni behatolástól. És lehet okoskosni, de csak magadat járatod le. Még a szavak jelentésével sem vagy tisztában.
2019. márc. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!