Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, több éves kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, több éves kapcsolatban is fontos számotokra az előjáték adása-kapása?

Figyelt kérdés
Érdekel mit gondoltok erről a dologról.
2018. jún. 17. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen.
2018. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Vannak olyan helyzetek, amikor nem, de ha érzelmi együttlét van , akkor elegedhetetlen oda-vissza a dolog.
2018. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Előjáték nélkűl nem lesz nedves a pincim

És nem lesz kőkemény a párom Fallosza

2018. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Puncim*
2018. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Nekem igen. Sok nő és férfi panaszkodik arra, hogy idővel megszűnik az intimitás.

Baromság. Férfi vagyok és a sokadik év után is ugyanúgy fontos volt az előjáték, nekem is, mint amennyire fontos volt adni. Az én filozófiám az, ha kérek, adok is.

Izgat, ha egy nő finoman, majd vadul felszpja, esetleg ha szép lábai vannak azokat is beveti, majd mivel a legtöbbjük csiklóval élvez, élvezésig nyalom mielőtt beteszem nekik. A végén 1:1 legyen, ha nem 2:1 az Ő javára. Ez beállítottság kérdése, illetve szexuális intelligencia.

Olyan is van, hogy nincs előjáték, de az akkor ha nincs idő rá. Reggel a zuhanyzóban, főzés közben a konyhában, van éjjel a tengerparton, vagy...

...az Ikeában egy modell zuhanyzóban.

Igen, több év után. Is.

2018. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem nagyon fontos.


22F

2018. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Néha jól tud esni egy gyors szex, vagy nyalifali, de jobban szeretem azért megadni a módját, rászánni az időt, sokszor maga a petting része, sokkal tovább tart, mint a konkrét aktus. Ha lelkileg sikerül kielégülnöm, akkor a fizikai része már nem is lesz olyan fontos
2018. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mikor abban vagyok. Mikor nem, akkor is...

Nanemár, keményen, szárazon?

2018. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kapcsolatban vagyok, egy éve már eltűnőben van az előjáték, nekem hiányzik illetve egyoldalú (ő nem ad szinte semmit) és most lesz vége a kapcsolatunknak többek között emiatt is.


Ugyanitt adni-kapni szerető lányt keresek (vicc)

22F

2018. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, en is ezt tapasztaltam a kapcsolatomban hogy mar nem akarta ugy a parom az elojatekot.. vagyis iranyomba.


Utolso valaszolo: megertelek maximalisan sajnos :( csak nalunk en vagyok a lany es en imadok adni csak kapni nem kapok surun.


Nem csak az oralis szexre gondolok egyebkent, hanem a szenvedelyes csokra, test vegig csokolasa, simogatas.. intimitas.

2018. jún. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!