Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: Vélemény a pasikról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Vélemény a pasikról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok pasi azt hiszi jól tud nyalni, vagy még azt is elhiszi, hogy ki tudja elégíteni a csajt.

Nektek mi a tapasztalatotok? Sok pasi tényleg nem is tud nyalni? Vagy nem tudja, hol kell a puncit izgatni, mi a jó a nőnek?

Illetve ilyen esetben mit tesztek? Megmondjátok, vagy eljátszátk az orgazmust?



2019. márc. 28. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én szivesen tanulnék nyalni. Ha van gyakorló, tanitó társ.
2019. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, te is jó helyen kérdezősködsz... Itt szűz lányok vannak leginkább. Meg olyanok akik "fujj szex" " fujj, fasz".


Többségük punciját férfi szája még nem is érintette. Én azt mondom, hogy jól tudok bánni a női testtel és lélekkel. Igen, ügyesen nyalok, ki tudom elégíteni a szebbik nem képviselőit. Meg is teszem szívesen. Mármint amikor van valakim. Most nincs senkim, de ez olyan mint a biciklizés; nem lehet elfelejteni.

2019. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg a legtöbb pasi azt hiszi mekkora ász,közben meg egyáltalán nem élvezetes amit csinál. Sőt olyan is van,aki azt hiszi,hogy orgazmus közeli állapotban vagyok,pedig még csak nem is élvezem amit csinál..
2019. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én statisztikám: 16 pasiból 2 érte el, hogy nyalás közben elmenjek, 1 elment, a másik, aki jelenleg is a párom, olyan orgazmusokat tud okozni nekem, hogy azt sem tudom hol vagyok utána.
2019. márc. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen a legtöbb pasinak elkell játszani aneünk nőknek hogy miylen jól csinálják a dolgokat közben sehol semmi..
2019. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudnak, de meg kell őket tanítani rá.

Aki már többször kinyalt, az tudja hogy kell.

Nem rég meg is lepődtem, hogy milyen jól nyal az egyik (mivel megtanítottam rá).

2019. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!