Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásban orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásban orál?

Figyelt kérdés

Ki szokott, ki nem? Miért igen, miért nem? Nekem egyéjszakásom sem volt még, mert nagyon szeretem az orális szexet oda-vissza. De párázok betegségektől...


Kort és nemet is kérek



2019. márc. 31. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Természetesen csak gumiban. [A nő szemszögéből írok.] Igaz, így nem tud a szádba élvezni, de szerintem ezt túl lehet élni. Ha pedig téged szeretne orálisan izgatni, akkor egy óvszert ollóval szét lehet vágni, hogy a puncidra terítse, és azon keresztül nyaljon téged. Így te is elkerülöd a betegségeket.


24/L

2019. márc. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy lány, simán lecumizott, mondjuk akkor még nem tudtam, hogy egyéjszakás lesz belőle.
2019. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem ellenzem,oda-vissza,bár azért előtte igyekszek kipuhatolni mifélékkel,milyen rendszeresen szexel az illető hölgy+inkább hosszabbtávú szexkapcsban keresem a boldogságom,az egyéjszakás mindenképp rossz, vagy balul sül el mert nem tud kiforrni,vagy ha nagyon jó,méltatlannak érzem hogy nem folytathatjuk.
2019. márc. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1. az ötlet amúgy jó,valójában a célját kiszolgálja az efajta védekezés,de komolyan így viszont sztem semmi értelme nincs,én ffiként biztos hogy nemet mondanék rá...még a szex oké gumiban,de az orál...hát nem tudom,próbáltam h gumiban sz...tak le de lelankad a francba úgy...az meg hogy mennyei p...ciízek helyett egy darab fóliát nyaljak...hááát...ha csak így lehetne inkább hagyom az egészet,élményfosztó,vicc kategória 😂,de egy percig ne vedd kötözködésnek !
2019. márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Én szívesen nyalok puncit :) ha ápolt. Csajoknak szívesen mesélek, hogyan. 34/F 🙂
2019. márc. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még egyéjszakásom, viszont el nem tudnám képzelni orál nélkül a szexet.


22L

2019. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem..

Nem a szopás sokkal intimebb mint maga a dugás

Azért még is valaki annyira megbízik bennem h a nemiszervét a számba tegye

2019. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az egyik fiú barátommal volt egy ilyen "egyejszakas kalandunk", és ott csak oral volt. Abba már nem mentem bele hogy be is tegye xd
2019. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel orál nélkül elképzelhetetlen a szex számomra, igen. F 41
2019. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!