Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hogyan szeretitek az orális kényeztetést? Adni és kapni? Mikor volt az első? Most hány évesek vagytok?

2019. márc. 28. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Finoman

Inkább adni

16 évesen adtam először az akkori udvarlómnak ,kapni 21 évesen kaptam először az exemtől.

25

2019. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Meowka ***** válasza:
Isis. 15 évesen kaptam/adtam először. Mindkettő jó, de talán jobban szeretem adni.
2019. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 evesen , azeretem adni es kapni is most 23
2019. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 voltam. Lassan szeretem. Nem bírom ha úgy csapdosnak a nyelvükkel mint a vergődő hal. A befeszített nyelvet sem szeretem. Lágyan és forrón. Ujjak odabenn masszírozzanak. Így a legjobb. Most 25 vagyok. És jó partnernek inkább adok. Az is nagy élvezet :)
2019. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!