Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van, aki hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki hosszabb távon együttmaradt az első szexuális partnerével? Hogyan küzditek le a mások iránti vágyatokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 11:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

16 éve vagyunk együtt és ő volt nekem az első.

Soha nem vágytam másra s nem vágyok most sem!

De ehhez az kell, hogy ő jó legyen az ágyban és teljes mértékben kielégítő!! Mert ha nem lett volna az akkor lehet elindult volna a gondolat egy idő után, vajon mással milyen......

34/L

2019. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
Hosszabb távon együtt maradni az első szexuális partnerrel olyan, mint zacskós levest enni a svédasztalnál. Két teljesen tudatlan partner ügyetlenkedése lehet romantikus eleinte, de hosszú távon nagyon ritkán jön be. Gondoljatok csak bele! Akit szerettek, annak a legjobbat akarjátok adni, igaz? De hogy a bánatba tudnátok a legjobbat adni, ha nem tanultatok senkitől semmit? És itt nem csak a szexre gondolok! Mindenki egy csiszolatlan gyémánt. Nagyon sok rajta a felesleges sallang, hiba, amit ő maga nem ismer fel, vagy nem tartja olyan súlyosnak. A teljes fényében csak több partnerrel való összecsiszolódás után fog tündökölni. Ha megmarad az elsőnél, sohasem bontakozik ki az igazi értéke.
2019. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

#12 ez hülyeség, a "zacskósleves" azt implikálná hogy bármivel is rosszabb a partnerem mint a többi, olyan svédasztal van előttem aminek nem látom a tartalmát, ha eldobom a zacskóslevest, lehet kiderül hogy az asztalon van 3 napos száraz kenyér meg teszkós mirelit pizza és akkor sírhatom vissza a zacskós levest.

Én élvezem a szexet a párommal, kipróbálunk új dolgokat és tudjuk a másik hogy szereti mert kommunikálunk. Most ha ő elmegy és rájön Pirike hogy szereti ha kinyalják én meg megtudom hogy Lacika szereti ha ráhugyoznak, az mégis miben fog javítani a szexuális életemen? Ha jó a szex, minek kéne elmennem mással csinálni, a hatalmas az esély arra hogy a mostaninál rosszabb lesz, ha hajlandó is az új partner "megtanulni" a másikat, a mostani kapcsolatom szintéig eljutni évekbe fog telni. Arról nem is beszélve hogya a mostani párommal lelkileg is tökéletesen megvagyunk, ezt meg végképp nem fogom eldobni csak hogy megtudjam milyen mással kamatyolni. Semmi, ismétlem, SEMMI ganarcia nincs hogy mással bármivel is jobb lesz a szex vagy bármit tanulok, ellenben mindent elveszíthetek ami most van ergo nekem semmi értelme, ha te így vagy boldog hajrá, de nincs szükségem arra hogy más azt higyje ő jobban tudja Én mit élvezek az ÉN életemben. Ha nem jön össze és ott maradok két szék közé esve, a régi párom szóba se áll velem (jogosan, mert otthagytam egy kis hancúrért) a lehetséges szexuális partnereimmel nem élvezetes a szex annyira és lelkileg sincs senki akiben bízhatnék és beszélhetnék, szóval tulajdonképpen pár középszerű semmit nem érő dugás az egyetlen amit kaptam a szituációból, gondolom majd jössz nagy okosan hogy "hö, hát senki nem kényszerített hogy ezt csináld mosom kezeim".

2019. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

ja még valami

#12 "Két teljesen tudatlan partner ügyetlenkedése lehet romantikus eleinte, de hosszú távon nagyon ritkán jön be. Gondoljatok csak bele! Akit szerettek, annak a legjobbat akarjátok adni, igaz?"

Igaz, ezért TANULUNK. egymástól. mert ilyet is lehet, ha két ember kezdetben ügyetlen attól még tudnak tanulni egymástól, a szex nem valami piramisjáték hogy kell már egy bejáratott tag és CSAK tőle tudsz tanulni.

Nagyon egyszerű képlet a szex.

1. Próbálj ki új dolgot

2. Élvezi mindkét fél?

3. Ha igen,jegyezzétek meg és csináljátok máskor

4. Ha nem, keressetek más új dolgot.

Jézusom, ez nem atomfizika hogy kell egy tanár, ki tudom találni magamtól is és elmagyarázni a páromnak mi esik jól és mi nem. Ha meg új ötlet kell ott az internet.

2019. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, teljesen egyet értek veled. Több mint 4 éve vagyok együtt a párommal, és egymástól is tudunk tanulni attól hogy nem volt nekünk más partnerünk. Tökéletesen tudjuk egymás igényeit, hogy kinek mi esik a legjobban, kikérdezzük egymás vágyait, satöbbi. Nem bénázunk az ágyban, tökéletesen egymásra vagyunk hangolódva ennyi év után. Ha ezt eldobnám egy másik partnerért aki azt se tudja melyik ponton kell izgatni hogy nekem jó legyen az nem éppen pozitív élmény lenne. De miért is dobnám el ha lelkileg-testileg a jelenlegi párom az igazi?


A kérdésre válaszolva pedig nincs nálam olyan, hogy más iránti vágy. Őt szeretem, ő kell nekem, és őt is akarom mindig magamban érezni. :)

2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!