Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttlétre milyen pózt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlétre milyen pózt ajánlotok? (Mind kettőnknek első)

Figyelt kérdés
19cm hosszúságú a falloszom 4,5cm vastagsággal a lány pedig elmondása szerint szűk.
2019. márc. 17. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is pont ekkora és a misszionáriust javaslom.Volt akinél elsőre mikor belecsúsztam éreztem hogy nem passzolunk és volt akinél elsőre hogy illeszkedünk és élvezetes.Találkoztam vele 10 20 év múlva és ugyanúgy állandóan spricceltem tőle.
2019. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a misszionáriust javasolnám. De legyén óvatos. S ne akard beleerőltetni az egészet a lányba. Ne ilyejd meg nagyon, ha fájni fog neki. De figyeld a reakcióit. S előtte mindenképpen izgasd fel alaposan. Hogy nagyon nedves legyen. S az izmai is könnyebben fogadjanak be téged.


Vannak, aki a lovaglót szokták mondani, mert ott a lány irányítja a mélységet. De nem javasolom, mert nem biztos, hogy mer beleesreszkednki, egy rossz mozdulattal túl mélyre csúszhat illetve neked is lehet fájdalom, ha nem jó a szög.

2019. márc. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
69 itán Mindenképp misszionárius, nagyon óvatosan.
2019. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. márc. 17. 03:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Vagy lovagló, vagy misszi. Kérdezd meg, hogy ő hogy szeretné, mert a lovaglót ő irányíthatja, ha fáj neki, vár egy kicsit stb. A missziben nem biztos hogy mer szólni ha fáj és akkor rossz élmény lesz neki. Kérdezd meg és előtte mondd meg neki, hogy nyugodtan szóljon, ha valami kellemetlen.
2023. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!