Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit ajánlotok az első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok az első együttlétre egy fiúval?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek? Mit mikor csináljak? Milyen sorrendbe? Mi az ami mindenképp szükséges? És mi az amit semmiképp ne csináljak?

2015. okt. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Térdelj le, majd amikor feszülő érzést érzel a végbeledben, sikíts.
2015. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
óvszert,síkosítót
2015. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
ezt inkább a barátoddal kéne megbeszélned nem itt, idegenekkel
2015. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagy passzív leszel? :) Én még nem szexeltem fiúval, de olvasgattam a témáról. Síkosító, óvszer mindenképp kell. Fontos higiénia! Előtte mindenképp alaposan mosd meg magad lent. Szerintem esztétikusabb, ha beöntést is csinálsz (persze csak, akkor, ha passzív vagy). Fontos a hosszadalmas izgatás, óvatos tágítás. Ha passzív vagy, akkor kérd meg a partnered, hogy ezt tartsa be, vagyis, hogy vigyázzon, ha aktív vagy, akkor neked kell erre figyelned. Sok sikert! :) 20/f passzív
2015. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De megdolgoznek egy passzív férfit :)
2015. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!