Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készüljek fel az elsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel az elsó együttlétre?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és nem akarok tul hamar elmenni.(amugy sokaig birom ha magamnak kell csinalni)

2016. júl. 10. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne recskázz előtte napokig

De úgy tudom első alkalommal többnyire hamar elmennek

2016. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1- te sem pasi vagy. Vagy ha az búj el.

Szerintem meg pont azt kéne csinálnod hogy kivered előtte.

Elsőre tutira hamar elfogsz menni.

Ha normális a lány akkor ezt megfogja érteni.

Amikor tanultál biciklizni, akkor pofára estél az elején nem?

Na itt is így van. :/

2016. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tévút, ha a teljesítményre, és az időre gondolsz.

Figyelj a partneredre, "rezdülj vele", Légy figyelmes, .... hogy legyen második.

2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig az 1-esnek van igaza. Inkább menjen el hamar, és aztán még lehet ismételni, minthogy azt kockáztassa, hogy nem áll fel. Mert akkor a körülmények nem pont olyanok. Lehet, hogy a partner is zavarban van, vagy nem épp úgy néz ki, mint várta, nagyobb lesz a gond, ha előtte már kielégült.
2016. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-asnak van igaza. Ne magadra, hanem a partneredre koncentrálj. A többi adja magát. Ha nem először, akkor később. Nem az elsőnél kell tökéletes alakítást nyújtanod, hanem később, folyamatosan.
2016. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!