Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első együttlétre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlétre hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
A barátnőm igényes, borotválja, gyantázza magát mindenhol. Nekem hogyan kellene megjelennem az ágyban? Hónaljszőröm meghagyjam? Fanszőrzetem? Mi a mai nők igénye ilyen téren?
2015. nov. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudod milyen a barátnőd ízlése? Mély egy kapcsolat lehet ... :-S
2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne beszélj félre!
2015. nov. 26. 17:05
 3/5 Perfectrush ***** válasza:
100%

Az első válaszoló kicsit cinikus, de lényegében igaza van.

Ezt első sorban a pároddal lenne illendő megbeszélned.


Rengeteg nőt nem zavar a pasin a fanszőrzet, de illik legalább alaposan megnyirbálni, ritkítani. Ne dzsungellel állj oda. :D

Hónalj szőr is változó, én például leborotválnám, de ugyancsak sok csajt megint nem zavar.


A lánnyal kéne megbeszélned, hogy milyen igényei vannak és fordítva.

Hajrá!

2015. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az első válaszoló egy megkeseredett barom aki csak veszekedni akar. A második válaszolónak köszi.
2015. nov. 26. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

#4:

Én is köszi a másodiknak, mivel szerinte igazam van :-P

Nem vagyok megkeseredve, viszont szerintem az a barom (és én nem voltam ordenáré az első válaszomban veled szemben), aki nem tudja, hogy egy kapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb.


De akkor részletezem :-P Vannak nők, akik a szőrt férfiasnak tartják a párjukon és vannak akiknek a szőrtelenített jön be. De mivel a Te barátnődről van szó, ezt neked kell tudni! Ha figyelsz rá és arra amit mond neked, akkor biztos hallhattad már, ha mondjuk egy TV-ben, filmben, neten látott szőrös pasira hogy reagált: fujjogott, hogy igénytelen, vagy éppen ellenkezőleg. De nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy "cicám, gondoltam kipróbálom, hogy leborotválom a hónaljam, szerinted úgy szexibb?" vagy hasonló, akár burkoltabb formában ... Mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy neki mi tetszik.

Ezen felül meg első együttlét előtt még nem pettingeltetek, nem volt még alkalom rá, hogy ez kiderüljön számodra?

2015. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!